Gebze bölgesi başkanları adilyeye gitti

AK Parti Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Hamza Gönenç'in İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve diğer siyasilere yönelik olduğu iddia edilen montajlı fotoğrafına Gebze bölgesinden suç duyurusu geldi.

Gebze bölgesi başkanları adilyeye gitti
03 Temmuz 2020 - 14:34

İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Av. Burak Uluköylü, İyi Parti Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Şeref Uzunal ve İyi Parti Dilovası İlçe Başkanı Emin Yılmaz, AK Parti Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Hamza Gönenç hakkında Gebze Adliyesi'ne giderek suç duyurusunda bulundu. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Uluköylü, "AKP küçükçekmece belediye meclis üyesi Hamza Gönenç'in Genel başkanımız Sayın Meral Akşener ve muhalif siyasileri hedef alan çirkin montajlı fotoğraf ülke genelinde protestolara sebep oldu. Konuyla ilgili olarak İYİ Parti Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Şeref Uzunal ve İYİ Parti Dilovası İlçe Başkanı Emin Yılmaz ile birlikte Gebze Adliyesi'ne giderek suç duyurusunda bulunduk. Ülkemiz hassas bir süreçten geçerken,milli hassasiyetleri, iktidar ya da muhalif her kesim tarafından bilinen genel başkanımıza yapılan bu alçakça saldırıyı kınıyoruz.

"ÇİRKİN AĞIZLARI İSTEMİYORUZ"
Yaklaşık üç gündür Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın eşi Esra Albayrak’a yapılan ahlaksız saldırı olması gerektiği gibi herkes tarafından lanetlenirken, AKP'li meclis üyesinin bu ahlaksız saldırısı hiç yakışık almamıştır. Namus kavramı her Türk vatandaşı için geçerlidir. Bu ahlaksız paylaşımı yapan şahısa sormak lazım, sosyal medyada her türlü hakarete maruz bırakılan genel başkanımız herşeyden önce bir anne,bir eş, Türk kadını değil midir? Her şeyden önce Türk kadınına saygısı olmayan Hamza Gönenç'in bu hadsiz davranışı yetkili makamlar tarafında cezalandırılmalı ve emsallerine örnek teşkil etmelidir. Bu meclis üyesinin yapmış olduğu ahlak dışı paylaşımın hiçbir gerekçesi olamaz, biz siyasi arenada bu çirkin ağızları kim olursa olsun istemiyoruz, bu şahsın adalet karşısında gerekli cezayı alacağından hiçbir şüphemiz yok. Ümit ediyoruz ki AKP'li yetkililerde gerekeni yapacaklardır."

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ferit
    1 ay önce
    Ülke genelinde protestolara neden mi olmuş? Şişirde nasıl şişirirsen şişir..