Gebze, Darıca ve Dilovası'nın Emniyet Müdürleri değişti

Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, il genelinde rotasyona giderek kadrosunu büyük oranda yeniledi. İl içi tayinler çerçevesinde Gebze, Darıca ve Dilovası'nın Emniyet Müdürleri de değişti. Buna göre Gebze Emniyet Müdürlüğü'ne Adil Uğur Bilgili atanırken, Darıca'nın yeni Emniyet Müdürü ise Şaheser Şen oldu. Dilovası Emniyet Müdürlüğü'ne de Timur Uzun görevlendirildi.

Gebze, Darıca ve Dilovası'nın Emniyet Müdürleri değişti
12 Kasım 2019 - 22:47 - Güncelleme: 13 Kasım 2019 - 13:27

Kocaeli Emniyeti’nde atama rüzgarı. Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu'nun göreve başlamasının ardından beklenen il içi tayinler açıklandı. Kocaeli’de bazı ilçe emniyet müdürleri ve şube müdürlerinin yerleri değişirken, rotasyon kapsamında Gebze ve Darıca’nın Emniyet Müdürleri koltuklarını İstanbul’dan atanan isimlere bıraktı. Bu doğrultuda Gebze Emniyet Müdürü Murat Şeker, Kocaeli İl Emniyet Müdür Yardımcılığı’na getirilirken, Şeker’den boşalan göreve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Koordinasyon Şube Müdürü Adil Uğur Bilgili atandı.

DARICA’YA KADIN MÜDÜR
Turhan Aksoy’un Başiskele İlçe Emniyet Müdürü olmasının ardından Darıca’nın yeni Emniyet Müdürü Şahaser Şen oldu. Veysel Tipioğlu’nun Şanlıurfa Emniyet Müdürü olduğu dönemde, Suriye'nin Telabyat kentine komşu olan Akçakale ilçesinin ilk kadın emniyet müdürü olan ve ardından İstanbul Üsküdar Kemalettin Eröğe Polis Okulu’na tayini çıkan Şaheser Şen, Darıca’nın da ilk kadın Emniyet Müdürü olma özelliğini taşıyor.

DİLOVASI'NA TİMUR UZUN
Rotasyon Dilovası'nda da gerçekleşti. Kısa bir süre önce Dilovası Emniyet Müdürlüğü görevine getirilen Mesut Uğur, Kocaeli Çevik Kuvvet Şube Müdür Yardımcılığı'na atandı. Uğur'un yerine Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Hassas Bölgeleri Koruma Şube Müdürü Timur Uzun, Dilovası'nın yeni Emniyet Müdürü oldu.

ÇAYIROVA'DA GÜRBÜZ KALDI
Bölgemizde koltuğunu koruyan tek Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz oldu. Gürbüz, Çayırova Emniyet Müdürlüğü görevine devam ediyor.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum