Reklam
Reklam

Gebze'de iğrenç olay

Gebze’de kan donduran olay. 16 Nisan’da kaybolduğu sanılan zihinsel engelli S.K (50) isimli bir kadının iki kişi tarafından kaçırıldığı ve tecavüze uğradığı iddia edildi.

Gebze'de iğrenç olay
19 Nisan 2021 - 15:57 - Güncelleme: 19 Nisan 2021 - 17:12
Olay Beylikbağı Mahallesi’nde yaşandı. Zihinsel engelli S.K., 16 Nisan Cuma günü gezmek için evinden çıktı. Ailesi S.K’nın kaybolduğunu düşünerek polise kayıp ihbarında bulundu. Kan donduran olay ise S.K’nin 2 gün sonra bulunması sonrasında ortaya çıktı. Ailesi tarafından kaybolduğu düşünülen S.K’nin iddiaya göre, C.D. ve R.P. isimli şahıslar tarafından kaçırıldığı ve 2 gün boyunca alıkonulduğu öğrenildi. S.K’nın başından geçen kabus dolu saatleri ailesine anlatmasının ardından aile, şüphelilerden şikayetçi oldu.

TACİZ VE DARP İZLERİNE RASTLANDI
S.K’nin hastanede yapılan sağlık kontrollerinde ise kendisine ilaç içirildiği, darp ve tecavüz edildiği ortaya çıktı. Polis ekipleri tarafından yakalanan şahıslar emniyetteki işlemlerin ardından Gebze Adliyesi’ne sevk edildi. C.D. ve R.P. isimli şüpheliler, savcılık sorgusunun ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Soruşturmanın ise devam ettiği belirtildi. S.K’nın ailesi şüphelilerin biran önce tutuklanarak cezaevine gönderilmesini istiyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum