Reklam
Reklam

Gebze'de şehit aileleri ve gaziler yalnız bırakılmıyor

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler "Gönülden Gönüle" projesi kapsamında, şehitlerimizin aileleri ile kahraman gazilerimizi, pandemi kurallarına riayet ederek evlerinde ziyaret ediyor.

Gebze'de şehit aileleri ve gaziler yalnız bırakılmıyor
04 Mayıs 2021 - 11:20
Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, ilk olarak 2005 yılında Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde Şehit olan Jandarma Er Kadir Kasa’nın ailelerini ziyaret eden ve Ramazan aylarını kutlayan Kaymakam Güler, "Milletimizin aydınlık geleceği ve mukaddes değerlerimiz için sizler en değerli varlıklarınızı, eşinizi, oğlunuzu, babanızı, kardeşinizi şehit verdiniz ve vatan sağ olsun diyerek metanetinizi her zaman korudunuz. Göstermiş olduğunuz bu duruş karşısında milletimiz ve devletimiz adına sizlere şükranlarımı sunuyorum. Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz devlet olarak her zaman yanınızdayız" dedi.
 
"ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM"
Daha sonra Kıbrıs Gazisi Ali İhsan Sarısoy ve İç güvenlik Gazisi Erdal Öztürk’ü ziyaret eden, gazilerimizin hal ve hatırlarını soran Kaymakam Güler, “Şehitlerimizin ve gazilerimizin göstermiş oldukları fedakarlıklar ve cesaret sayesinde bu topraklar bize cennet vatan oldu. Bundan dolayıdır ki şehitlik ve gazilik, makamların en ulvisidir. Bu vesileyle devletini ve milletini canından bile çok seven fedakâr gazilerimize ve değerli ailelerine şükranlarımı sunuyorum” açıklamasında bulundu.

"HAKLARI HİÇBİR ZAMAN ÖDENMEZ"
Gazilerimizin haklarının hiçbir zaman ödenemeyeceğini belirten Kaymakam Güler, iç güvenlik gazimize geçmiş olsun dileğinde bulunurken, Kıbrıs gazimize hayırlı bir ömür temennisini dile getirdi. Kaymakam Mustafa Güler’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden şehit aileleri ve gazilerimiz, bu vatan ve millet için her zaman canlarını vermeye hazır olduklarını ifade ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum