Reklam
Reklam

Gebze İlçe Salık Müdürlüğü'ne duygu dolu mektuplar

Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü filyasyon ekibinde görev yapan sağlık çalışanlarının çocukları, anne ve babalarına mektup yazarak duygularını dile getirdiler.

Gebze İlçe Salık Müdürlüğü'ne duygu dolu mektuplar
30 Aralık 2020 - 09:38 - Güncelleme: 30 Aralık 2020 - 09:45
Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü'ne duygu dolu mektuplar geldi. Bu yıl hiç şüphesiz en çok yorulan meslek grubu olan sağlık çalışanlarıi Gebzeli üç öğrenciden gelen mektupla duygulandı. Üçüncü sınıf öğrencisi Girayhan Özel, dördüncü sınıf öğrencisi Feride Duru Tufan ve beşinci sınıf öğrencisi Melikşah Özel’in annesi ve babaları hakkında kaleme aldığı mektuplar Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde tüm filyasyon ekibini duygulandırdı. Girayhan Özel mektubunda, “Pandemi sürecini sizin sayenizde yeneceğiz. Siz bizim için gece gündüz çalışıyorsunuz. Çocuklarınız sizi evde bekliyor. Tüm sağlık çalışanlarının uğraşlarından dolayı teşekkür ediyorum” derken  Feride Duru Tufan ise mektubuna “Daha dünyaya geleli 8 yıl oldu ve ben kendimi kocaman bir pandeminin içinde buldum. Tüm çabaları için sağlık çalışanlarımıza, Bakanımız Fahrettin Amca’ya, İl ve İlçe Sağlık Müdürlüğümüzde virüsü yenmek için uğraşan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum” diyerek mektubunu sonlandırdı.

"TÜM ÇALIŞANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM"
Bir diğer mektubun sahibi olan Melikşah Özel de sözlerinde, "Siz sağlık çalışanlarının bu büyük mücadelede başımızın üstünde yeri var. Sizler için çok yoğun ve yorucu bir yıldı. Ancak emekleriniz boşuna değildi.Sizlere olan borcumuzu ödeyemeyiz belki ancak bu teşekkür mektubunu kabul buyurunuz" sözlerini içeren mektubu ile Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü çalışanlarına moral oldu. Melikşah Özel ise, Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü'ne göndermiş olduğu mektubunun devamında ise, "Pandemi sürecinde uykusuz kaldınız, sevdiklerinizden uzak kaldınız ama hiç bir zaman umudunuzu yitirmediniz bütün halkımızın umut kaynağısınız ve başta Sağlık Bakanımız Sn. Uzman Dr. Fahrettin Koca olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza ülkemiz adına teşekkür ediyorum" dedi.

"GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM"
Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu ise konu hakkında yaptığı yazılı açıklamada, “Filyasyon ekiplerimizde görevli sağlık çalışanlarımızın evlatlarının kurumumuza yazdığı mektupları okurken duygu dolu  anlar yaşadım. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz tüm kıymetli çocuklarımıza bu süreç de bizleri destekledikleri için ayrıca sağlık personeli olan  ailelerine moral ve motivasyon sağladıkları için teşekkür ediyorum" dedi. Kadıoğlu, sözlerini devamında ise, “Pandemi sürecinin bitiminde anlatacakları izlenimleri dinlemek ve kendilerini burada ağırlamak için  Girayhan Özel’e , Feride Duru Tufan’a ve Melikşah Özel’e teşekkür ediyor. Ebeveynlerini onlardan belli bir zaman içinde olsun ayırdığımız için ise ailesi sağlık çalışanı olan tüm çocuklarımızdan helallik istiyor. Bu öğrencilerimizin hepsinin yıldız misali parlayan gözlerinden öpüyorum" açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum