Gebze'nin itfaiye erleri hazır kıta

İtfaiye teşkilatı 306. yaşını kutlarken, Gebze bölgesinde bulunan itfaiye erleri de bu özel haftada ilçe protokolü tarafından ziyaret ediliyor, emekleri için teşekkür ediliyor.

Gebze'nin itfaiye erleri hazır kıta
29 Eylül 2020 - 19:00

25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiyeciler Haftası, Gebze bölgesinde görev yapan itfaiyecileri de hatırlamamıza ve onların bu özel günlerini kutlamamıza vesile oluyor. Bu bağlamda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren Gebze bölgesi itfaiyecileri de yangından sele her yerde canla başla çalışıyor. Yaşanan olaylara anında müdahalede bulunarak, can ve mal kayıplarının önüne geçen Gebze İtfaiye Bölge Amirliği, bünyesinde yaklaşık 150 itfaiye erine sahip. Buna bağlı olarak 25 araç ile hazır kıta bekleyen Gebze bölgesi itfaiyecileri, teşkilatın 306 yaşının kutlandığı şu günlerde ilçe protokolü tarafından ziyaret ediliyor, emekleri için teşekkür ediliyor.
 
GÜLER ZİYARET ETTİ
Bu bağlamda Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze İtfaiye Bölge Amirliği’ni ziyaret etti. İtfaiye personeli ile bir süre sohbet eden Kaymakam Güler, İtfaiye amiri Kenan Akçay’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. İtfaiyecilik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu söyleyen Güler, itfaiye personeline bugüne kadar gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür edip, tüm teşkilatın İtfaiye Haftası’nı kutladı. Biz de Gebze Yenigün Gazetesi olarak itfaiye erlerine verdikleri cansiperane çabaları için teşekkür eder, görevlerinde kolaylıklar dileriz.

 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum