Reklam
Reklam

Gebze'nin LGS birincisi Adem Yavuz'dan

LGS sınavında Gebze’nin birincisi Adem Yavuz Ortaokulu Öğrencisi Kerem Ziya Arslan oldu. Arslan, LGS sınavında 490,15 puan yaparak Gebze birincisi ve Kocaeli ikincisi oldu. Arslan, ayrıca Türkiye genelinde 0,05’lik yüzdelik dilimde yer aldı.

Gebze'nin LGS birincisi Adem Yavuz'dan
06 Temmuz 2021 - 09:55
Gebze’nin LGS şampiyonu netleşti. Adem Yavuz Ortaokulu öğrencisi olan Kerem Ziya Arslan LGS’de 490,15 puan alarak, Gebze birincisi ve Kocaeli ikincisi oldu. Arslan’ın başarısı öğretmenlerine ve ailesine büyük gurur yaşatırken, konu hakkında açıklamalarda bulunan Adem Yavuz Ortaokulu Müdürü Hamza Meral, konu hakkında şunları dile getirdi; “Adem Yavuz Mahallesi gözün aydın olsun. Ortaöğretim Kurumları Sınavında (LGS)  500 Tam puan üzerinden 490.15 puan alarak Gebze’de birçok özel okul ve gözde devlet okulu arasında birinci olan öğrencimiz Kerem Ziya Arslan ve onu 1. sınıftan 8. sınıfa kadar yetiştiren, bize Gebze 1.liği ve Kocaeli 2.lik gururunu yaşatan başta anne ve babası olmak üzere tüm öğretmenlerimize canı gönülden çok teşekkür ediyorum. Mahallemize ve okulumuza hayırlı olsun inşallah. Şeytanın bacağını kırıp okulumuzu eğitimde bir marka haline getirme yönünde başarılarımız ve atılımlarımız devam edecek.

“TAKDİRE ŞAYAN BAŞARI GÖSTERDİLER”
Pandeminin en yoğun döneminde 8. sınıf öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz tüm riskleri göze alarak ve tüm tedbirlere uyarak, başarıyı artırmak adına takdire şayan bir gayret gösterdiler. Tüm gayret; geleceğimizin güvenli, eğitimli ve vicdanlı neferlerini, insani meziyetlerle bezeterek topluma kazandırmak. Yıllardır Adem Yavuz Mahallesi’ndeki sakinler yetenekli çocuklarını başka iyi imkanları olan okullara gönderiyorlar. Aslında yetenekli çocuklar her okulda başarısını devam ettirebilir.

“KODLAMA SINIFLARI YAPILDI”
Bundan dolayı bu aileyi de çocuğunu alıp başka okula vermediği için tebrik etmek lazım. Okulumuz bu sene fiziksel donanım olarak Gebze’deki diğer okullardan geri değil. Tüm sınıflarına Fatih Projesi akıllı tahtaları takıldı ve kodlama sınıfı yapıldı. Ayrıca Z kütüphane ve drama sınıfı yapımı için de hazırlıklar sürüyor. Okulumuz fiziksel olarak temiz, güvenli ve akademik olarak da ileriye dönük çalışmalar yapılmakta. Tüm öğrencilerimize telafi eğitimi ve takviye kursları verilmektedir. Tüm velilerimizi gönül rahatlığıyla okulumuza davet ediyoruz. Gayret bizden, inayet Allahtan.”


YORUMLAR

  • 1 Yorum