Gebze protokolü Hatipler Mahallesi'ne gitti

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve beraberindeki heyet, Hatipler Mahallesi'ne giderek burada mahalle sakinlerinin talep ve şikayetlerini dinledi.

Gebze protokolü Hatipler Mahallesi'ne gitti
28 Eylül 2020 - 14:43

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Hatipler Mahallesi'nde vatandaşla bir araya geldi. Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Çelik, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Barış Eke, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, İlçe Tarım Müdürü Murat Taşdemir, İlçe Yazı İşleri Müdürü İsmail Kara, Hatipler Mahalle Muhtarı Halil Gük ve mahalle sakinlerinin katıldığı 'Vatandaşla Buluşma Toplantısı'nda mahalle ile ilgili ve öneriler sorunlar dile getirildi. Toplantıda, Hatipler sakinlerinin huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak adına mahallede asayiş ve güvenlik tedbirlerine ilişkin değerlendirmeler ile sağlık, konusunda yürütülen diğer çalışmalar üzerinde durularak yapılacak ve yapılması gereken çalışmalar istişare edildi.
 
KATILIMCILARA TEŞEKKÜR
Mahalle halkının sorunları ile taleplerini de dinleyen Kaymakam Mustafa Güler, sorunların çözümü noktasında ilgili tüm kurumların gereken hassasiyeti gösterdiğini ve koordineli bir şekilde çalışmaların devam edeceğini ifade etti. Güler, İçişleri Bakanlığı'nın talimatı doğrultusunda düzenli olarak gerçekleştirilen vatandaşla buluşma toplantılarının pandemi kuralları çerçevesinde, bilgi alışverişi oluşması ve istişarelerle mahalelerde oluşan problemlerinin daha çabuk çözümlenmesinde etkili olacağını ve birlik beraberliğin sağlanması bakımından önemli olduğunu dile getirerek, toplantıya katılanlara teşekkür etti. 


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum