Gebze protokolü öğrencilerle buluştu

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Kirazpınar’da bulunan Mehmet Tuğrul Tekbulut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin bayrak törenine katıldı.

Gebze protokolü öğrencilerle buluştu
02 Aralık 2019 - 17:03

Her hafta Gebze'deki bir okula giderek öğrencilerle buluşan Gebze protokolünün son durağı Mehmet Tuğrul Tekbulut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu. Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'ün katılım gösterdiği bayrak töreninde Gebze Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan da hazır bulundu. Doğan yaptığı selamlama konuşmasında öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ise öğrencilere hitaben yaptığı konuşmasında, “Gençler sizlerden çok fazla beklentimiz var. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Bu sebeple bizler sizlerin en iyi şekilde eğitim almanız ve geleceğimizi daha iyi hale getirmemiz için çaba sarf ediyoruz. Sizlerden de bu yönde gayret bekliyoruz. Yarın bu makamlarda sizler olacaksınız bunu asla unutmayın. Çok çalışın ve çok kitap okuyun” ifadelerini kullandı.

"AYRICALIKLARDAN FAYDALANIN"
Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ise, “Bu okul bulunduğumuz bölge itibariyle çok değerli bir okul. İş olanaklarının çok olduğu ve kalifiye elaman ihtiyacının çok fazla olduğu bir bölgede yaşıyoruz. Kendinizi iyi geliştirin ve bu okulda okumanın ayrıcalıklarından faydalanın. Sizlere derslerinizde ve daha sonraki iş hayatınızda başarılar diliyorum” dedi. Bayrak töreninin ardından Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz öğrencileri sınıflarına uğurladı. Öğretmenler odasında öğretmenlerle sohbet eden Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz öğretmenlerin sorularını cevapladı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum