Reklam
Reklam

Gebze'ye ikinci huzur evi geliyor

Gebze protokolü, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz'la valilik makamında bir araya geldi. Yapılan görüşme sonrasında Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, ilçeye ikinci bir huzurevinin kazandırılacağının müjdesini verdi.

Gebze'ye ikinci huzur evi geliyor
17 Ocak 2021 - 12:55
Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürü V. Kamil Tüylüoğlu, Gazeteci İsmail Kahraman, yakın zamanda vefat eden hayırsever iş adamı Muzaffer Altıntaş’ın çocukları ile birlikte Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u makamında ziyaret etti. Gebze heyeti, Merhum Altıntaş'ın en büyük istekleri arasında yer alan Gebze'ye ikinci bir huzurevi kazandırma konusunu Vali Yavuz'la konuştu. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Kaymakam Güler, "Valilik makamında yapılan koordinasyon toplantısında Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova bölgesine hizmet verecek huzurevi ile ilgili yapılan çalışmalar konusunda Kocaeli Valimiz Sayın Seddar Yavuz’a bilgi verilerek bu konuda yapılacak çalışmalar hakkında kendilerinden bilgi ve talimat aldık. 

ZİYADESİYLE MEMNUNUZ
Sayın valimize yapılacak huzurevi ile ilgili arsa temininde yapmış olduğu yardım ve destekten dolayı teşekkürlerimizi sunarak bundan sonra yapılacak çalışmalarda da yardım ve desteklerini beklediğimizi kendilerine ifade ettik. Hayırsever işadamı Muzaffer Altıntaş’ın vefatından önce 30 yıldır hayalim dediği Gebze’ye huzurevi yapma isteği gündeme getirildi. Bugün kendisi aramızda olmasa da çocukları ile bu isteğini gerçekleştirmiş olmaktan ziyadesiyle memnunuz” dedi. Aynı zamanda kendilerini makamında kabul eden Vali Sayın Seddar Yavuz’a Gebze’de huzur evi yapılmasıyla ilgili göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerini sunduklarını ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum