Gebzeli girişimciler Yokuş'u dinledi

Gebze’nin gelişimine önemli bir katkı sunan Yavuz Kuş başkanlığındaki Girişimci İş Adamları Vakfı, Gebzeli girişimcileri Huawei Türkiye Ülke Müdürü Serdar Yokuş ile buluşturdu. Gebze Ticaret Odası’nda düzenlenen programda konuşan Yokuş, günümüz teknolojisinin öneminden birçok konuya ilişkin bilgilendirmeler yaptı.

Gebzeli girişimciler Yokuş'u dinledi
15 Kasım 2019 - 11:01 - Güncelleme: 15 Kasım 2019 - 11:07

Yaptığı etkinlikler, düzenlendiği programlar ile Gebze iş dünyasında önemli bir yer edinen Girişimci İş Adamları Vakfı, girişimci buluşmaları programlarında bu kez önemli bir ismi Gebze’ye getirdi. Buna göre dünyada büyüyen trendi ve Amerika’nın ticaret savaşlarının merkezinde olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Huawei’nin Türkiye Ülke Müdürü Serdar Yokuş, Girişimci İş Adamları Vakfı’nın daveti üzerine Gebzeli girişimciler ile buluştu. Gebze Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda düzenlenen programa katılım son derece yüksek oldu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan ve Gebze ilçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan programa katılanlar arasında yer aldı. 

KUŞ’TAN YOKUŞ’A TEŞEKKÜR PLAKETİ
İş dünyası yöneticileri ile genç girişimcilerin büyük ilgi gösterdiği programda konuşan Huawei Türkiye Ülke Müdürü Serdar Yokuş,  günümüzde teknolojinin önemini, Türkiye’nin potansiyeli ve dışa bağımlığının giderilmesi ve buna bağlı yapılması gerekenleri ile ilgili birçok konuda bilgilendirme yaptı. Ardından gençlerle soru-cevap bölümünde samimi sohbetler gerçekleştiren Yokuş, sıcak diyaloğu ile dikkat çekti. Program sonunda Girişimci İş Adamları Vakfı Gebze Başkanı Yavuz Kuş, Huawei Türkiye Ülke Müdürü Serdar Yokuş’a teşekkür plaketi takdim etti.

Girişimci İş Adamları Vakfı Gebze Başkanı Yavuz Kuş, Gebze Ticaret Odası Meclis üyesi Sevgi Çiler ile Huawei Türkiye Ülke Müdürü Serdar Yokuş’a teşekkür plaketi takdim etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum