Gebzespor'da bir düzine istifa

Gebzespor’da teknik direktör Tuncay Soyak’ın istifa etmesiyle patlak veren kriz, 12 yöneticinin istifa etmesiyle büyüdü. Yöneticiler, Başkan Hüseyin Deniz ile yaşadıkları fikir ayrılıklarından ötürü görevlerini bıraktıklarını açıkladı.

Gebzespor'da bir düzine istifa
23 Ekim 2019 - 09:26

Gebzespor’da sular durulmuyor. Teknik direktör Tuncay Soyak’tan sonra 12 yönetici de istifa kervanına katıldı. Dün akşam Başkan Hüseyin Deniz’in sahibi olduğu Kadırga Tesisleri’nde gerçekleşen yönetim kurulu toplantısında 12 yönetici, istifa ettiklerini yazılı bir şekilde beyan etti. İstifa yazısında "Gebzespor içerisinde Başkan Hüseyin Deniz ile yaşadığımız uyumsuzluk ve fikir ayrılığından ötürü yönetim kurulu görevlerinden istifa etmiş bulunuyoruz” ifadeleri yer aldı.

O İSİMLERDE BIRAKTI
Gebzespor’da istifa eden yöneticiler arasında, protokol ile yönetim arasında köprü vazifesi gören Gebze Teknik Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Dr. Hakan Nedim Malkoç da yer aldı. Malkoç, Gebzespor’da başkanvekilliği görevini yürütüyordu. Malkoç’un yanı sıra Ömer Kamacı ve Avni Genç gibi yönetimin güçlü isimleri de Gebzespor ile yollarını ayırdı. Gebzespor’da istifa eden yöneticiler şöyle; Ömer Kamacı, Avni Genç, Oğuz Öktem, Yasin Bozkara, Erdal Ayaydın, Erdal Bal, Hakan Nedim Malkoç, Gültekin Duman, Eşref Yılmaz Kaya, Recep Yıldız, Halil İbrahim Yıldırım, Mustafa Yarımbaş

YORUMLAR

  • 1 Yorum