Gebzespor, Galatasaray'dan haber bekliyor

15 Eylül’de düzenleyeceği sezon açılışı töreniyle taraftarlarına ‘merhaba’ diyecek olan Gebzespor, o tarihte Gebze’ye davet edeceği takım arayışlarını sürdürüyor.

Gebzespor, Galatasaray'dan haber bekliyor
02 Eylül 2019 - 16:38

15 Eylül’de düzenleyeceği sezon açılışı töreniyle taraftarlarına ‘merhaba’ diyecek olan Gebzespor, o tarihte Gebze’ye davet edeceği takım arayışlarını sürdürüyor. Ses getirecek bir sezon açılışı töreni gerçekleştirmeyi planlayan Gebzespor yönetimi, bu doğrultuda Galatasaraylı yetkililer ile görüşme halinde. Futbolculuk kariyerinde Galatasaray forması da giyen Gebzespor teknik direktörü Tuncay Soyak, 1986-87 sezonunda Galatasaray’dan takım arkadaşı olan ve şimdi sarı-kırmızılı kulüpte genel sekreterlik görevinde bulunan Öner Kılıç’ı arayarak, Galatasaray’ı Gebze’ye davet etti.

SON SÖZÜ TERİM SÖYLEYECEK
Kılıç’ın da konuyu teknik direktör Fatih Terim’le görüşüp haber vereceğini Soyak’a ilettiği öğrenildi. Galatasaray’dan olumlu haber gelirse, Gebzespor 15 Eylül’de Galatasaray’da oynamayan ya da az süre alan oyuncuların oluşturacağı kadroyla sezon açılışını törenini gerçekleştirecek.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum