• Reklam
Reklam
Reklam

Gelecek Gebze'de yarın kongre günü

Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanlığı yarın olağanüstü kongreye gidiyor. Kurucu ilçe başkanı Müslüm Osmanoğlu’nun görevi bırakmasının ardından başkanlık görevine atanan Hasan Arabacı kongrede tek aday. Arabacı böylece seçilmiş başkan unvanını elde edecek.

Gelecek Gebze'de yarın kongre günü
01 Nisan 2021 - 15:59
Gelecek Gebze’de kongre vakti. Gelecek Partisi Kurucu Gebze İlçe Başkanlığı’na atanan ve 26 Temmuz 2020 tarihinde yapılan ilk kongrede ise seçilmiş başkan unvanını elde eden Müslüm Osmanoğlu, 5 ay sonra görevini bırakmış ve yerine ilçe başkan yardımcısı Hasan Arabacı atanmıştı. Mevcut yönetim ile yola devam eden Arabacı bugün yapılacak olan kongre ile seçilmiş başkan unvanını elde edecek. Kongre Garden Park Düğün Salonu’nda saat 14.30’da gerçekleşecek.

25 KİŞİLİK YÖNETİM
Kongre öncesi gazetemize konuşan Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Hasan Arabacı, izleyecekleri yol haritasını anlattı.  25 kişilik yönetim oluşturduklarını belirten Arabacı, “Gelecek Partisi Gebze İlçe Yönetimi olarak kongreden çok güçlü çıkacağız. Her zaman söylüyorum ve gittiği yerlerde de yineliyorum. ilk yerel seçimde Gebze Belediyesi’ni biz alacağız. Bu konuda da çok iddialıyız” dedi.

DAVUTOĞLU GELEMİYOR
Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun programının uymaması nedeniyle kongreye katılamayacağını belirten Arabacı,  “Normal şartlarda kongremizi Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla 3 Nisan cumartesi günü gerçekleştirecektik. Sayın Davutoğlu’nun da programı o yöndeydi. Yasaklar geri gelince kongreyi bir gün öne çekmek zorunda kaldık. Genel Başkanımız Cuma günü başka bir programa katılacak olması nedeniyle aramızda olamayacak. Ancak 1-1,5 ay sonra sayın Ahmet hocamızın katılımıyla Gebze’de bir program düzenleyeceğiz. O zaman gücümüzü herkes görmüş olacak” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum