Gelecek Gebze'den Yenigün'e ziyaret

Gelecek Partisi Genel Merkez Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkan Yardımcısı Serap Çakır ile Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Müslüm Osmanoğlu, Gebze Yenigün Gazetesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Çakır ve Osmanoğlu, “Gebze’yi daha iyi daha güzel yapabilmek için çalışacağız” dedi.

Gelecek Gebze'den Yenigün'e ziyaret
28 Eylül 2020 - 14:17

Gelecek Partisi Gebze’den, Yenigün’e ziyaret. Gelecek Partisi Genel Merkez Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkan Yardımcısı Serap Çakır ve Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Müslüm Osmanoğlu ile birlikte ilçe yöneticileri Gebze Yenigün Gazetesi’ne konuk oldu. Çakır ve Osmanoğlu, imtiyaz sahibimiz Uğur Saray ve yazı işleri müdürümüz Emrah Erdoğan’la Gebze üzerine sohbet gerçekleştirdi. Parti olarak Gebze’de olumlu tepkiler aldıklarını dile getiren Çakır, “İnsanlar artık önemsenmek istiyor, dertlerini dinleyecek insanları istiyor. Bu noktada da yaptığımız çalışmalar Gebzelilerden karşılık alıyor ve sahada vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler alıyoruz” dedi.
 
“SAHAYA DAHA GÜÇLÜ İNECEĞİZ”
Gebze üzerine karşılıklı görüş alışverişiyle geçen sohbette açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Müslüm Osmanoğlu, “Gebze’de artık sosyal belediyeciliğin hayata geçmesi gerek. Gebze’yi daha iyi daha güzel yapmak için mücadele edeceğiz. Ana kongre sonrasında sahaya daha güçlü inerek, Gebze için çalışmalarımızı başlatacağız. Sahada vatandaşlarımızla irtibat halindeyiz ve olumlu dönüşler alıyoruz. Gebze zengin, parası var ama bir o kadar da Gebze’de çarpık kentleşme var. Gebze’nin kentsel dönüşümünü hızlı bir şekilde tamamlaması ve kent kültürünü tam anlamıyla oluşturması gerekiyor” dedi.
 
“ÜLKENİN HUZURA İHTİYACI VAR”
Ülke genelinde vatandaşların artık huzura ihtiyacı olduğunu da sözlerine ekleyen Osmanoğlu, “Siyasi dilde o kadar hakim bir sert dil var ki bundan dolayı da insanlar birbirinden uzaklaştı. Ülkenin huzura, sakinliğe, sevgiye ihtiyacı var. Gelecek Partisi olarak, huzuru sağlamak için var gücümüzle mücadele edeceğiz” açıklamalarında bulundu. Ziyaretin sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çekilirken, Saray, Çakır ve Osmanoğlu’na nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum