Reklam
Reklam

Gelecek Gebze, yeni yerinde basınla buluştu

Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanlığı’nın yeni ilçe teşkilatı açılışı bugün gerçekleşti. Sultan Orhan Mahallesi Menzilhane Caddesi’nde bulunan yeni ilçe başkanlığının açılışında konuşan Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Müslüm Osmanoğlu, gündem ve genel kurul üzerine açıklamalarda bulundu.

Gelecek Gebze, yeni yerinde basınla buluştu
03 Kasım 2020 - 16:26
Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Müslüm Osmanoğlu ve yönetimi, partinin yeni ilçe başkanlığında gerçekleştirdiği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Programa Gelecek Partisi Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Fatih Şıkoğlu ve Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kaan Demirci de katılım gösterdi. Toplantıda bir konuşma gerçekleştiren Osmanoğlu, “1 Kasım 2020’de gerçekleştirdiğimiz olağan kurultayı değerlendirmek için bir aradayız. 44 il 500’den fazla ilçede örgütlendik ve birinci olağan kurultayımızı büyük bir coşku ile gerçekleştirdik. Kurultayın atmosferi bizleri çok heyecanlandırdı. Genel başkanımızın konuşması sonrasında salondaki umudu gördük. Demek ki ülkenin umudu Gelecek Partisi. Ülkede mağduriyet yaşayanların sesi olduk. Yolsuzlukla mücadele edilecek, dış politikada bütün dünyaya entegre bir çalışma yürütülecek, asgari ücretliden vergi alınmayacak, adaleti yeniden inşa edeceğiz. Güçlendirilmiş parlementer sistemi genel başkanımız 9 Kasım’da açıklayacak.“GEBZE’DEN 15 KİŞİ KATILDIK
Kurultay çalışmalarına Gebze’den “15 kişi katıldık. Kocaeli’nde partimizin kurucularından olan Doğan Demir’in parti yönetimine bulunması bizim için ayrı bir mutluluk oldu. Sloganımıza yakışan bir kurultay gerçekleştirdik. Gebze’de ve bölgede cesur bir kadroyla yolumuza devam ediyoruz. Karanlığı Gelecek Partisi aydınlatacak. Gebze’de 700’e yakın bir üyemiz var. 41 günde 5000 üye hedefimizi sadece Gebze olarak geçeceğiz.

“SERAP BAŞKANIMIZI ANKARA ÖNEMSİYOR”
Serap başkanımızı hem biz hem de Ankara’da çok önemsiyor. Serap hanım mutlaka genel merkezde görev alacaktır. Serap hanımın biz de Ankara’da bulunmasından yanayız. Doğan Demir’in ve İl Başkanımız Ömer Faruk Başaran’ın bu konularda girişimleri var. Bugün bir seçim kararı alınırsa çalışmalarımıza daha çok hız katacağız. Olası bir seçime Gebze olarak çok hızlı bir şekilde hazırlanırız. Gebze Belediyesi geldiği günden bu yana çok bir şey yaptığını görmüyoruz. Gebze’nin en büyük sorunu trafik sorunudur demiş belediye başkanı. Gebze’nin sadece trafik değil birçok sorunu var ve biz bunları yakın zamanda duyurup çalışmalarda bulunacağız” ifadelerini kullandı. Osmanoğlu konuşmaların ardından partiye yeni üye olan gençlere rozetlerini taktı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum