Reklam
Reklam

Arabacı'dan MHP Derince'ye tepki

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın arabasına binerken saldırıya uğraması ile ilgili olarak ‘elinize sağlık’ paylaşımında bulunan Derince MHP İlçe Teşkilatı’na Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Hasan Arabacı’dan sert tepki geldi. Başkan Arabacı, konuya ilişkin olarak yetkilileri göreve davet etti.

Arabacı'dan MHP Derince'ye tepki
17 Ocak 2021 - 14:33

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a yapılan saldırıların yankıları devam ediyor.  Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından Özdağ’ın fotoğrafını paylaşan ve altına da ‘Ellerinize sağlık’ şeklinde not düşen MHP Derince İlçe Teşkilatı’na ve aynı fotoğrafı paylaşan MHP Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca’ya Gelecek Gebze’nin başkanı Hasan Arabacı’dan tepki geldi. 

YETKİLİLERİ GÖREVE DAVET ETTİ
Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklama yapan Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Hasan Arabacı, yetkilileri gerekeni yapmaya davet etti. Arabacı yaptığı açıklamada şunları dile getirdi; “‘Bu nasıl bir akıl tutulmasıdır. Bu nasıl bir insanlıktır. Vicdan sahibi olmayanlar, yaşanan olaya sevinenler. Allah sizi ıslah etsin. Bir Parti'nin İlçe Başkanının bu hazin olay sonunda bu şekilde ifadeleri kullanması hangi kıbleye dönmesi, hangi dinin gereğidir. Maalesef ülkenin geldi son durum bu. İmam cemaat meselesi.

“KİRLİ SİYASETİ BIRAKIN”
Bizden değilseniz, bizim görüşümüzden değilseniz yaşamaya hakkınız yok. Bizden değilse bunlar vatan hainleri bizden ayrıldılar ümmeti böldüler vatanı bölecekler. Kirli siyaseti bırakın artık, bundan bir kaç sene evvel Bahçeli'nin ve Tayyip Erdoğan'ın birbirlerine söylediklerini yakinen hepimiz biliyoruz her halde. Bu oyunlara gelmeyin memleketine vatanına hizmet etmek için her kim bu hizmete talip olursa başımız gözümüz üzerinde yeri vardır. Daha önce İyi Partiye yapıldı şimdi yanlarına almak için atmadıkları takla, söylemedikleri tekerleme kalmadı. Zamanında aynı partide siyaset yapmış bu insanların peşinde koşan ikiyüzlüler.

“KANI BOZUK OLANLAR DÜŞÜNSÜN”
Bugün koltuk için susan bey namazlar, gücün içerisinde boğulup gerçekleri göremeyen aymazlar. Bu günler de geçecek oralarda olmadığınız günler de Gelecek, işte o zaman kişiliklerinizi de o koltukta bırakmış olarak kalkacaksınız. Vatansa mesele kimse kusura bakmasın bizim ceddimizde belli. Gelecek yarınlarımız da Allah'ın izniyle bellidir. O sebeple bırakın artık kin tohumlarını bu milletin içine ekmeyi, bırakın memleket elden gidiyor diye milleti kandırmayı Çanakkale'de, Kurtuluş savaşında ne yiğitler savundu siz savunmazsanız biz savunuruz korkmayın bu memleketin Türk'ü de Kürt'ü de Çerkez'i de Laz'ı da hepsi savunur yine bu memlekete bir şey olmaz Allah'ın izniyle... Bizim ne dinimizden, ne Peygamberimiz (Sav )den nede kanımızdan şüphemiz var. Geri kalanı kanı bozuk olanlar düşünsün. Yetkilileri gerekeni yapmaya davet ediyoruz.” Haber, 19 Ocak Salı günü gazetemizde.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum