Genç Trabzonlular, Koliva'yı getiriyor

Daha çok sosyal sorumluluk projeleri ile ön plana çıkan ve bu yönde yaptıkları çalışmalarıyla takdir toplayan Gebze Trabzonlular Genç Kolları, ‘3. Gebze Trabzonlu Gençler buluşuyor’ etkinliği kapsamında Karadeniz’in sevilen müzik grubu Koliva’yı Gebzeliler ile buluşturacak.

Genç Trabzonlular, Koliva'yı getiriyor
23 Aralık 2019 - 14:05 - Güncelleme: 23 Aralık 2019 - 14:12

Gebze Trabzonlular Genç Kolları, ‘3. Gebze Trabzonlu Gençler buluşuyor’ etkinliği kapsamında Koliva konserine hazırlanıyor. Konuyla ilgili gazetemizi ziyaret ederek imtiyaz sahibimiz Uğur Saray ile görüşen ve konsere davette bulunan Gebze Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları Başkanı Kadir Ayar ve yönetim kurulu üyeleri, çalışmaları hakkında gazetemize bilgi verdi.  

KOLİVA KONSERİ 25 OCAK'TA
Konser etkinliklerinden elde edilen gelirlerin sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahipleri ile paylaşıldığını aktaran Başkan Ayar, “2018’teki ilk etkinlik sonrası dar gelirli 23 aileye 10 tona yakın kömür desteğinde bulunmuştuk. 2019’daki ikinci etkinlikte ise 'bir dilek tut' projesi ile durumu iyi olmayan 23 çocuğa oyuncak hediye ettik. 3’ncü Gebze Trabzonlu Gençler Buluşuyor etkinliğinden elde edeceğimiz gelirlerle de, tespit edilen dar gelirli aile ve çocuklarına 150 TL tutarında kumanya, 100 TL tutarında ise kırtasiye desteğinde bulunacağız. Bu doğrultuda tüm Gebzelileri ve hemşerilerimizi 25 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 19.00’da Gebze Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinliğimize davet ediyoruz” dedi.

 

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Enise Gökçen Yaşar
    1 ay önce
    Bu etkinlik bir ücret dahilinde mi olacak? Eğer öyleyse bileti nereden temin edebiliriz