GESMEK, müzik ziyafeti verdi

Gebze Belediyesi Meslek Eğitimi Kursları (GESMEK) Türk Halk Müziği Konseri ile Gebzelilere muhteşem bir müzik şöleni yaşattı.

GESMEK, müzik ziyafeti verdi
24 Haziran 2019 - 15:10

Türk Halk Müziği konserinde Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz  ve meclis üyeleri de kursiyerleri yalnız bırakmadı. 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanında bulunan Gebze Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konsere ilçedeki müzik severlerin katılımı ve ilgisi oldukça yoğun oldu. Konser öncesi kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Bugün burada bir sanat dalına gönül vererek, o konuda kendisini bir yere taşımak gayreti içeresinde olan kursiyerlerimizi bir kez daha tebrik ediyorum. Onlar için emek veren hocalarımıza ve çalışmalarımıza da teşekkür ediyorum.  Bir toplum değerleri ile yaşar.  Bu değerler içirişinde müzik ve diğer sanat dallarımız var.

YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ
Gebze Belediyesi olarak son üç yıl içerisinde 500 katılımcımıza Tük Halk Müziği dalında eğitim verilmiş, bu sene 100 katılımcımız eğitim almış ve dönemlerini tamamlamış. Yeni dönemde daha da iyileşmek, geliştirmek, güçlendirmek üzere yolumuza devam edeceğiz. Ben bir kez daha kursiyerlerimize, hocalarımıza, çalışanlarımıza ve siz değerli katılımcılımıza teşekkür ediyor, hepiniz Allah’a emanet ediyorum” dedi.

UZUN SÜRE ALKIŞLANDI
GESMEK Türk Halk Müziği Korosunun verdiği Tük Halk Müziği Konseri Gebzeli müzik severlerden tam not aldı. Dinleyiciler koronun seslendirdiği solo ve koro eserleri büyük bir keyifle dinledi. Zaman Zaman dinleyicilerin de eşlik ettiği GESMEK Türk Halk Müziği Korosunun konserinin sonunda dinleyiciler tarafından uzun süre alkışlandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum