Gökhan Orhan'dan adaylık açıklaması

19 Ocak'ta yapılacak olan CHP Gebze İlçe Kongresi'nde ilçe başkanlığına aday olacağını açıklayan CHP Gençlik Örgütleri Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Orhan, sosyal medya hesabından kararına ilişkin bir açıklama yayımladı.

Gökhan Orhan'dan adaylık açıklaması
12 Aralık 2019 - 11:10

CHP Gebze'nin sevilen ve başarılı siyasetçileri arasında yer alan Gökhan Orhan, ilçe başkanlığına aday olduğunu duyurmuş ve bu açıklaması parti üyeleri tarafından ciddi bir karşılık bulmuştu. Genç ve başarılı bir siyasetçi olarak adından söz ettiren Gökhan Orhan, ilçe başkanlığına adaylığı konusunda bir açıklamada bulundu. Orhan şunları dile getirdi; "Gebze Cumhuriyet Halk Partisi’nin gençlik örgütlerinde, gençlik kolu yöneticiliği ardından Gebze İlçe Başkanlığı ve Kocaeli İl Başkanlığı daha sonra Kocaeli’yi temsilen Gençlik Örgütleri Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundum.

"ZORLUKLA MÜCADELE ETMEYİ SEVERİZ"
Partimi ve gençliği bulunduğum tüm kademelerde alnımın akı ile temsil ettiğime inanıyorum. Gebze İlçe Başkanlığına neden adayım? Yüklendiğimiz misyonun farkındayız. Gebze ülkemizin 50 ilinden büyük bir ilçe olarak işimizin de kolay olmayacağını biliyoruz. Ama zorluklarla mücadele etmeyi de severiz. Şimdiye kadar Gebze ilçe başkanlığı yapmış büyüklerimizin üst konumlara (İl Başkanlığı,Milletvekili,Pm üyeliği vb.) gelememesi karşımızdaki zorlukları bize gösteriyor.

"BEN DEĞİL BİZ DİYENLERDEN TARAFIZ"
Cumhuriyet Halk Partisi’nde, yaklaşan delege, ilçe, il başkanlığı ve genel başkanlık ve PM (Kurultay)'da tarafız, dün olduğu gibi bugünde tarafız. 22 Mayıs 2010’dan bu yana, Türkiye’nin tam bağımsız ve çağdaş demokrasisi için mücadele verenlerin, üzerlerine sıkılan mermiler, atılan yumruklar karşısında yılmayan, geri adım atmayanların, tüzükte kadın ve gençlik kontenjanında İlerici adım atanların, ben değil biz diyenlerden tarafız." Orhan ayrıca ilerleyen günlerde hedeflerini ve yapmak istediklerini kamuoyuyla paylaşacağını duyurdu.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum