GTO'nun cumhuriyet otobüsü tura çıktı

Gebze Ticaret Odası, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu, Gebze bölgesi genelinde yaşatıyor. Cumhuriyet Bayramı otobüsü, GTO’nun önünden başladığı yolculuğunu Darıca’da sona erdirecek.

GTO'nun cumhuriyet otobüsü tura çıktı
29 Ekim 2020 - 13:12

Cumhuriyetimizin 97. yaşına yakışacak etkinlikler Gebze’de devam ediyor. Bu bağlamda Gebze Ticaret Odası’da (GTO) bir organizasyon düzenledi. GTO önünden kalkan Cumhuriyet Bayramı otobüsü; Yeni Bağdat Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Osman Yılmaz Trafo Meydanı, Millet Caddesi, Beylikbağı Bölgesi, Mutlukent, Huzurkent, Dilovası ve Darıca’da tur gerçekleştirecek ve bölge sakinlerine Türk Bayrağı takdim edecek. GTO Başkanı Nail Çiler ve ekibi, GTO önünden otobüsü uğurlarken, konu hakkında açıklamalarda bulunan Çiler, şunları dile getirdi;


 
“RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM”
“Bundan 97 yıl önce ilan edilen cumhuriyetimizi coşkuyla kutluyoruz. Öncelikle hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Bu emaneti bize teslim eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ve tüm silah arkadaşlarını rahmetle, saygıyla, sevgiyle ve minnetle anıyorum. Mekanları cennet, ruhları şad olsun. COVİD gölgesinde ne kadar buruk da olsak bu heyecanı bu bölgede yaşatmak istiyoruz. Bundan dolayı da böyle bir etkinlik gerçekleştirerek vatandaşlarımıza Türk bayrağı takdim edeceğiz.”


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları