Reklam
Reklam

Günay'dan dikkat çeken açıklama

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Servet Günay, CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek'in bir yayında sarf ettiği sözler hakkında açıklamalarda bulundu. Günay, "CHP yalan siyasetine devam ede görsün biz İlçe başkanlığımız ve belediye başkanımız Sayın Bünyamin Çiftçi ile birlikte Çayırova'mıza en güzel hizmetleri yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Günay'dan dikkat çeken açıklama
21 Ocak 2021 - 09:18
AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Servet Günay, CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek'in bir yerel televizyon kanalında yaptığı eleştiriler hakkında konuştu. Günay, CHP'nin yalan siyaseti yaptığını söylerken, açıklamasında şunlara değindi; "AK Parti olarak tek düşüncemiz inancımıza, değerlerimize mukaddesatımıza sahip çıkarak, bu aziz millete hizmet etmektir. Çok şükür ki bu ülkeye ve aziz millete Cumhuriyet tarihinin en büyük hizmetlerini, milletine sevdalı bir lider olan, Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’mizle birlikte yapmaktayız. Bizlerin bu ülkeye ve millete hizmet ederken seçtiğimiz siyasi hareketin bir ahlakı vardır. Biz siyasi ahlakımızı bu millete hizmet ederek göstermekteyiz. Ahlakın olmadığı yerde muvaffakiyet olmaz. 20 yıldır bu ülkede siyaseti bu şekilde yapmakta ve aziz milletimizin desteğini almaktayız. Biz hizmet siyaseti yaparken maalesef yasakçı CHP zihniyeti, yalan siyaseti yaparak topluma fitne ve fesat yayarak ahlaksızca siyaseti kirletmektedir.

“BURADA RANT VAR DEDİĞİMİ İDDİA ETTİ”
Çayırova ilçemize hizmet amacı ile belediye meclisimizde görüşülecek gündemlerle alakalı gurup toplantımızda, belediye başkanımız ve meclis üyelerimizle değerlendirme ve istişareler yapmaktayız.  Bunu Çayırova’mıza en iyisini ve en güzelini kazandırmak için birlik ve beraberlik içinde yapmaya devam edeceğiz. CHP İlçe başkanının bir yerel TV kanalında, bir meclis gündemimizle alakalı alınan karara, İlçe başkanı olarak burada bir rant var dediğimi iddia etmiştir. CHP İlçe başkanı kendisine ve partisine yakışanı yapmış, yalan ve kirli siyasetiyle Çayırova halkımızı yanıltmaya yönelik provakatif söylemler içine girmiştir.

“GÜNDEM OY BİRLİĞİ İLE KARARA BAĞLANDI”
CHP’nin İlçe Başkanı bilmelidir ki bahsettiği gündem oy birliği ile karara bağlanmıştır. Bu karar da bizlerin, belediye başkanımız ve meclis üyelerimizle aldığımız Çayırovamıza hizmet kararıdır. Ülke gündeminde olan CHP’nin yalan ve gerçekler serisine bir tane daha eklenmiştir. CHP yalan siyasetine devam ede görsün biz ilçe başkanlığımız ve belediye başkanımız Sayın Bünyamin Çiftçi ile birlikte Çayırova’mıza birlikte beraber en güzel hizmetleri yapmaya devam edeceğiz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum