Reklam
Reklam

Günay ve Çiftçi, basının karşısına beraber çıktı

AK Parti Çayırova İçe Başkanı Servet Günay, görevdeki bir yılını değerlendirmek üzere basın mensuplarıyla bir araya geldi. Günay’ı toplantısında Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi de yalnız bırakmadı. Toplantıda açıklamalarda bulunan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Servet Günay, "Çayırova için hep birlikte mücadele veriyoruz" dedi.

Günay ve Çiftçi, basının karşısına beraber çıktı
22 Eylül 2021 - 13:11
AK Parti Çayırova, bir yılı değerlendirme toplantısında gazetecilerle bir araya geldi. Gerçekleşen programa AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Servet Günay, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, AK Parti Çayırova Kadın Kolları Başkanı Seyhan Kutbay Dönmez, AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Murat Güveren, Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı Saadettin Arıkboğa ve AK Parti Çayırova ilçe yöneticileri katılım gösterdi. Programda ilk olarak söz alan Çiftçi, Çayırova’nın hastane, kent meydanı ve küçük sanayi sitesi konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Akabinde konuşan Günay ise şunlara değindi; “Teşkilatımız, güçlü dinamik ve dimdik ayakta olan bir teşkilat. Partinin kuruluşundan bu yana partinin içindeyim. Görevim olmadığı müddetçe, görevim varmış gibi candan çalıştım. Son 20 yıldır Çayırova’da siyasetin merkezinde görev yapıyorum. İlçem, partim, memleketim ve topraklarımız için hizmet ediyorum. Bu süreçte kendim ve ailem için bir çıkar düşünmedim. Bu bölgeye ne kadar hizmet edebiliriz hep onu düşündük. Belediyemizle omuz omuza kentimize çok şey kazandırdık. Çayırova’nın geçmişini ve bugününü çok iyi biliyorum. Gelinen noktada çok iyi bir seviyedeyiz.“BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE BİZİM FARKLI AMACIMIZ YOK”
Teşkilatımızın tüm birimleriyle kol kola çalışıyoruz. Tek amacımız, teşkilatımızı ve partimizi 2023’te geçtiğimiz yıllarda aldığımız oyun tekrar üzerine çıkarmak. Göreve geldiğimiz günden bu yana 3 binin üzerinde yeni üye yaptık. Şuan yaklaşık 25 bin üyemiz var. Seçmen sayısına oranladığınızda Çayırova, Kocaeli’nin ve Türkiye’nin 2-3 puan üzerinde. Çayırova’da tüyü bitmemiş yetimin hakkını sağa sola harcamadan, yapılması gereken hizmetleri yapmak zorundayız. Belediye başkanımız ve benim farklı amaçlarımız yok.“KİMSENİN SAMİMİYETİMİZDEN ŞÜPHESİ OLMASIN”
Bizim samimiyetimizden kimsenin şüphesi olmasın. İlçe başkanı ve belediye başkanı oturup bir şeyleri müzakere ediyorsa ve ortak karar alıyorsa bu büyük bir kazanımdır. Belediye başkanı benim 25 yıllık dostumdur. Hiçbir zaman yanlış bir şey yapacağını düşünmedim. İstişare çok önemli ve biz bunu başkanımızla yapıyoruz. Memleket bizim bayrağımız, toprak bizim toprağımız biz sahip çıkmazsak kimse sahip çıkmaz. Karşımdaki siyasi partilere hiçbir zaman saygısızlık yapmadım.

“ÇAYIROVA İÇİN BÜYÜK MÜCADELE VERDİK”
Bir yıldan beri ilçe başkanıyım. 24 saat telefonum açık. Günde en az 50 veya 100 insanla muhatap oluyorum. Kimseye sen kimsin, nesin diye sormuyorum. Vatandaşın ihtiyacı neyse o sıkıntıyı gidermek önceliğimiz.  Çayırova’yı ilçe yapabilmek için geçmişten beri belediye başkanımızla çok büyük mücadele verdik. Son 17 yıldan beri Çayırova’da AK belediyecilik hizmet ediyor. Emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hastane şuan 150 milyonun üzerinde bir yatırım Çayırova için ve başkanımızın büyük hizmeti ile emeği var burada. Biz bir ekibiz. Burada bir ihtiyaç varsa elimizi değil, başımızı taşın altına koyuyoruz.” 

YORUMLAR

  • 0 Yorum