"Halkımızla olan muhabbetimizi büyüteceğiz"

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Büyükakın, “AK Parti, milletimizin kurduğu ve bugünlere getirdiği bir dava partisidir. Teşkilatlarımızla birlikte gönül belediyeciliği anlayışını halkımızla olan muhabbetimizi, sevgimizi koruyacak ve geliştireceğiz” açıklamasını yaptı.

"Halkımızla olan muhabbetimizi büyüteceğiz"
09 Mayıs 2019 - 09:56

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ve AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna’nın yanı sıra meclis üyeleri ile ilçe yönetimini makamında konuk etti. “Mübarek Ramazan ayının ülkemiz, kentimiz, İslam dünyası ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum” diyerek konuklarına nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Büyükakın, “İş dünyasının temsilcileri, işçi, esnaf, çiftçi, tüccar, akademisyen, gençler, kadınlar ve eğitim camiamızın temsilcileriyle birlikte Türkiye’nin kalkınmasına, şehrimizin en mutlu kent olmasına çalışacağız” dedi.

"GÜCÜNÜ MİLLETİNDEN ALMAKTADIR"
AK Parti teşkilatlarının ülkemizin, milletimizin ve kentimizin sorunlarını çözebilecek enerjiye ve iradeye sahip olduğunu konuklarına ifade eden Başkan Büyükakın, “AK Parti gücünü öncelikle milletinden almaktadır. Milletimizin kurduğu ve bugünlere getirdiği bir dava partisidir. Hep birlikte Gönül Belediyeciliği anlayışıyla halkımızla olan muhabbetimizi ve sevgimizi korumak ve büyütmek en öncelikli hedefimizdir. Bu anlayışımızdan zerre sapmayacağız. Halkımızla bu hoş muhabbetin arasına girmek isteyenlere de asla fırsat vermeyeceğiz” şeklinde konuştu.

"VATANDAŞLA ARAMIZA DUVAR ÖRMEYECEĞİZ"
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak yönetim kademesinden tüm çalışanlarına kadar halkımızın gönüllerine girmekten başka tek amaçlarının olmayacağını vurgulayan Başkan Büyükakın, “Vatandaşımıza hizmet etmekle görevli bizler ve her çalışanımız mütevazı olmak zorundadır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her fırsatta söylediği gibi kibirden uzak durmaktan, samimiyetle çalışmaktan, kul hakkından, yetim hakkından, emaneti ehline vermekten başka yol haritamız asla yoktur. Bu bizim kırmızı çizgilerimizdir” ifadelerini kullandı. Büyükakın ayrıca, “Millete tepeden bakan, kibrinden yanına yaklaşılmayan, vatandaşıyla arasına duvar ören bir hizmet anlayışa da asla müsaade etmeyeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum