Reklam
Reklam

İhale tarihi açıklandı, gözler ona çevrildi

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin Çayırova Devlet Hastanesi’yle alakalı verdiği müjde sonrasında gözler CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek’e çevrildi. Soyluçiçek’in daha önce hastane konusunda ilişkin gazetemize yaptığı açıklamalara istinaden Çiftçi’ye teşekkür edip etmeyeceği merak konusu oldu.

İhale tarihi açıklandı, gözler ona çevrildi
26 Ocak 2021 - 16:04
Çayırova’nın yıllardır özlemle beklediği hastane konusunda somut adımlar gelmeye devam ediyor. 2020 Kasım ayında Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ve ekibi Başkent’e giderek bakanlık düzeyinde bir dizi görüşme gerçekleştirdi ve bunun sonucunda Çayırova Devlet Hastanesi’nin ihalesinin 2021 Şubat ayında, temelinin ise 2021 Temmuz ayında yapılacağını duyurmuştu. Bunun üzerine görüşlerine başvurduğumuz CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek ise gazetemize, “İnşallah ihale Şubat ayında yapılır. Çayırova halkının en büyük ihtiyacı çünkü bu ancak Sağlık Bakanlığı’nın yaşadığı negatif durumu kapatmak adına yerelde böyle bir algı operasyonu varsa, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye çok büyük eksi yazar. Hastane Çayırova’nın elbette ki ihtiyacı, 2021 Şubat ayında ihalesi yapılacak ve belirtilen tarihte temeli atılacaksa tabii ki de teşekkürümüzü iletiriz” demişti.

KENT MERAK EDİYOR
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin, “Sevdalısı olduğumuz Çayırovamıza söz verdiğimiz ve göreve geldiğimiz günden bu yana enerjimizin büyük bir bölümünü harcadığımız 200 yataklı Çayırova Devlet Hastanesi’nin yapım ihalesi 26 Şubat Cuma günü saat 10.30’da yapılacak” sözleriyle duyurduğu ihale tarihi açıklamasının ardından CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek’in, Çiftçi’ye hastane konusunda teşekkür edip etmeyeceği, kent gündeminde merak ediliyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum