Reklam
Reklam

İhtiyaç sahiplerine Kaymakam Güler'den ziyaret

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek onların yardım taleplerini yerine getirdi.

İhtiyaç sahiplerine Kaymakam Güler'den ziyaret
19 Nisan 2021 - 12:24
Gebze Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, mağdur ve ihtiyaç sahibi vatandaşlardan alınan talepleri yerine getiriyor. "Gönülden Gönüle” projesi kapsamında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına kayıtlı aileleri evlerinde ziyaret eden Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, onların sorun ve sıkıntılarını yakından dinledi. Ailelerin Ramazan ayını tebrik edip ailelere nakit, gıda çeki, çocuklar için hediye ve benzeri yardımlarda bulunan Kaymakam Güler, Ramazan ayı boyunca her gün ihtiyaç sahibi ailelere ziyaretlerini sürdüreceğini belirtti.

“ONLARI İHMAL ETMEMELİYİZ”
Devletin imkanları doğrultusunda ihtiyaç sahibi ailelere yardım götürdüklerini belirten Kaymakam Güler, “Oruç ibadetimizi eda ettiğimiz bu ay, aynı zamanda yardımlaşma ve dayanışma, birlik ve beraberlik duygularımızın pekiştiği özel günlerdir. Bu tür manevi zamanlar toplumsal dayanışmanın doruğa ulaşmasına vesile olan zamanlardır. Ayrıca fakir, hasta, yaşlı, yetim, öksüz, engelli, kimsesiz kardeşlerimizi, ihmal etmemeye bu ay daha çok dikkat etmeliyiz. Güzelliklerle dolu olan bu rahmet ve mağfiret ayında; nice güzel günlere kavuşturmasını, tuttuğumuz oruçların ve yaptığımız ibadetlerin kabul olmasını Yüce Allah’tan diliyorum” dedi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Birol kaya
    2 hafta önce
    Sayın kaymakam bey kardeşim obez hastası engelli 3cocugu ve ve eside obez hastası kardeşim hacizler içinde ve kirada kendisi 180kilo lütfen kardeşime yardım edin kendini öldürmeyi düşünüyor.zor durumda bende işsiz kaldım bende engelliyim ben kendim için değil kardeşim için yardım talep ediyorum.lutfen yardım edin.05456755906.