İlk imzalar Ömer ve Ahmet'ten

Transfer yasağını kaldıran Darıca Gençlerbirliği A.Ş.’de artık imzalar konuşuyor. Yeni sezonda 3.Lig 3. Grup’ta mücadele edecek olan sarı-yeşilli ekip, dış transferde geçtiğimiz sezon Manavgat’ta oynayan sol kanat Ömer Demircan (27) ile Büyükçekmece Tepecik’ten orta saha oyuncusu Ahmet Özer’i (25) transfer etti.

İlk imzalar Ömer ve Ahmet'ten
14 Temmuz 2019 - 11:40

Transfer yasağını kaldıran Darıca Gençlerbirliği A.Ş.’de artık imzalar konuşuyor. Yeni sezonda 3.Lig 3. Grup’ta mücadele edecek olan sarı-yeşilli ekip, dış transferde geçtiğimiz sezon Manavgat’ta oynayan sol kanat Ömer Demircan (27) ile Büyükçekmece Tepecik’ten orta saha oyuncusu Ahmet Özer’i (25) transfer etti. Kulüp tesislerinde düzenlenen törende kendilerini sarı-yeşilli renklere bağlayan imzayı atan Ömer Demircan ve Ahmet Özer, başarı sözü verdi.

GÜLEN: "SAVAŞAN BİR TAKIM"
2014-15 ve 2015-16 sezonlarında sarı-yeşilli formayı giyen Ömer yeniden Darıca’ya dönmenin mutluluğunu yaşarken, Ahmet’te elinden geleni yapacağını söyledi. İmza töreninde konuşan Başkan Arif Gülen, transfer tahtasını açtıkları için çok mutlu olduklarını belirtirken, “Savaşan, genç ve dinamik bir takım kuracağız” açıklamasını yaptı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Serkan Can
    10 ay önce
    Omer gecen sene Bal liginde oynadi orada bile etkili olamadi ; insallah burada tutar.3.lig burasi