İmam Hatip Ortaokulu'na 8 ek derslik

Gebze’de daha önce Muzaffer Altıntaş tarafından yaptırılarak hibe edilen 23 Derslikli İmam Hatip Ortaokulu binasına ek olarak 8 derslikli imam hatip ortaokulu ek derslik binası yapımına ait protokol imza töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

İmam Hatip Ortaokulu'na 8 ek derslik
11 Haziran 2019 - 15:47

Eğitime yüzde 100 destek kampanyası çerçevesinde Kocaeli Valiliği ve hayırsever Muzaffer Altıntaş arasında gerçekleştirilen ve Gebze’de daha önce hayırsever Muzaffer Altıntaş tarafından yaptırılarak hibe edilen 23 derslikli İmam Hatip Ortaokulu binasına ek olarak 8 derslikli İmam Hatip Ortaokulu ek derslik binası yapımına ait protokol imza töreni, Vali Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi. Valilik Makamında gerçekleşen imza törenine;  Aksoy’un yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, hayırsever Muzaffer Altıntaş ile ailesi katıldı.

 EĞİTİME KATKILARI DEVAM EDİYOR
Vali Aksoy törende yapmış yapmış olduğu konuşmasında “Muzaffer bey daha öncede bir anaokulu ve 23 derslikli İmam Hatip Ortaokulu yaptırmıştı. Okulun ek derslik ihtiyacı ortaya çıkınca 8 derslikli daha bir okulu yanına yapmak üzere protokol imza töreninde bir aradayız. Eğitime katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz. Muzaffer bey daha önce eğitime katkı yapmış, bugünde bir yenisini ekleyerek eğitime yaptığı katkılara devam ediyor.

DAHA GÜZEL EĞİTİM ALMALARINI SAĞLAYACAĞIZ
Burada yetişecek olan gençlerin daha güzel bir eğitim almasını sağlamış olacağız. Okul ayakta kaldıkça isminiz burada sürekli anılacak ve takdir edilecek. Bu anlamda Muzaffer Altıntaş bey ve ailesine teşekkür ediyorum. Allah hayır yapmayı herkese nasip etsin” dedi. Konuşmaların ardından Hüseyin Aksoy  ve protokol üyeleri, hayırlı olsun dilekleriyle23 derslikli İmam Hatip Ortaokulu binasına ek olarak 8 derslikli İmam Hatip Ortaokulu ek derslik binası yapımına ait protokolü imzalayarak, günün anısına toplu fotoğraf çektirdiler.


YORUMLAR

  • 0 Yorum