• Reklam

İYİ Partili Uluköylü'den 'Rest'

İYİ Parti’de dün Ümit Özdağ ve Buğra Kavuncu arasında yaşanan ‘FETÖ’ gerilimi sonrasında açıklamalarda bulunan İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü’den rest. Uluköylü, “Kimse kendini İYİ Parti’nin vazgeçilmezi zannetmesin” dedi.

İYİ Partili Uluköylü'den 'Rest'
20 Ekim 2020 - 15:21 - Güncelleme: 20 Ekim 2020 - 15:26

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ın, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu iddia etmesinin ardından, İYİ Parti içinde deyim yerindeyse yer yerinden oynadı. İYİ Parti’de Özdağ ve Kavuncu arasında yaşanan FETÖ tartışmasının yankıları halen sürerken, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise bugün konunun yargıya taşınacağını duyurdu.  İYİ Parti’de yaşanan bu tartışmalar sırasında sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü, adeta rest çekerek ‘Kimse kendini vazgeçilmez sanmasın. İYİ Parti’nin tek vazgeçilmezi Genel Başkanımız Meral Akşener’dir’ dedi.
 
“HERKES HADDİNİ HUDUDUNU BİLSİN”
Uluköylü, şunları dile getirdi; “Tertemiz oylarını İYİ Parti’ye teslim eden, Türkiye’nin en sağduyulu seçmenine layık olunsun! Her kim olursa olsun, ister milletvekili, ister il başkanı, ister ilçe başkanı herkes haddini hududunu bilsin.  Kimse ama hiç kimse kendini İYİ Parti’nin vazgeçilmezi zannetmesin. İYİ Parti’nin bir tek vazgeçilmezi,  bir tek olmazsa olmazı vardır; O da Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’dir."

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum