Kandemir, Büyükgöz'le buluştu

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ı makamında ağırladı.

Kandemir, Büyükgöz'le buluştu
03 Kasım 2019 - 15:33

Bugün Gebze, Darıca ve Çayırova'da yaklaşan ilçe kongreleri öncesinde mülakatlar ve görüşmeler yapmak üzere bölgemize gelen AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, kalabalık bir heyetle Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'ü makamında ziyaret etti. Kandemir’in ziyaretinde AK Parti Milletvekilleri Emine Zeybek ve Cemil Yaman, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, AK PArti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, meclis üyeleri ve ilçe yöneticileri hazır bulundu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, "Gebze Belediyesi olarak teşkilatçılık faaliyetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Her zaman vatandaşımızla içi içeyiz. Mahalle Meclislerimiz, Halk Buluşmalarımız ve Esnaf Buluşmalarıyla sürekli vatandaşı dinliyor, çözüm noktasında yanlarında oluyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi gönül belediyeciliği şuuruyla hizmetlerimizi aksatmadan sürdürüyoruz" dedi.

"CUMHURBAŞKANIMIZ GEBZE'YE ÖNEM VERİYOR"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, “Sayın Cumhurbaşkanımız Gebze’ye ayrı bir önem veriyor. Sizlere çok selamları var. Gebzeliler sağ olsunlar bizlere güvendi ve bir kez daha bu görevi AK Partiye verdi. Sizleri de ayrıca tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ziyaret sonrası ilçeden ayrıldı. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum