Karabacak, Derelioğlu'na salladı

Darıca Belediye ve Darıca G.B. Onursal Başkanı Şükrü Karabacak, bugün kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında teknik direktör Oktay Derelioğlu’na salladı.

Karabacak, Derelioğlu'na salladı
07 Aralık 2018 - 16:22 - Güncelleme: 07 Aralık 2018 - 17:03

Darıca Belediye ve Darıca G.B. Onursal Başkanı Şükrü Karabacak, bugün kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında teknik direktör Oktay Derelioğlu’na salladı. Konuyu Derelioğlu’nun Antalya maçı sonrası yaptığı açıklamalara getiren Başkan Karabacak, “Oktay efendi açıklamasında Darıca’nın dağılacağını ifade etmişti. 14 yıldır bu kulübün destekçisiyim. 14 yıldır dağılmayan bir kulüp Oktay’ın 2 sözüyle mi dağılacak? Kendisi haddini aşmıştır, bugün itibariyle de görevi son bulmuştur” diye konuştu.

TEZGAHA DÜŞTÜK
Oktay Derelioğlu ile ilgili yaptığı açıklamaların devamında ‘tezgâha düştük’ ifadesi kullanan Başkan Karabacak, “Oktay Derelioğlu ile kulübün devri konusunda görüştüğümüz kişilerin vesilesiyle anlaşmıştık. Bu konuda tezgâha düştük” dedi. Başkan Karabacak oyuncuların alacaklarına ilişkin olarak ise, “Bir sponsor firmayla anlaşık. Önümüzdeki Pazartesi günü itibariyle oyunculara alacaklarına karşılık daire ve arsa gibi gayrimenkuller vereceğiz” dedi. Karabacak ismini açıklamadığı bu firmanın inşaat firması olduğu öğrenildi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum