Katırcıoğlu, vatandaşlarla buluştu

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı'nın organize ettiği 'Nöbetçi vekil' uygulamasında Radiye Sezer Katırcıoğlu, vatandaşlarla bir araya geldi.

Katırcıoğlu, vatandaşlarla buluştu
08 Aralık 2019 - 13:09

Geçtiğimiz haftalarda AK Parti MKYK üyesi ve Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek’in katılımıyla gerçekleştirilen halk gününün ikincisi AK Parti Kocaeli Milletvekili, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu bünyesindeki Çocuk Hakları Alt Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti. İl binasında nöbet tutan Katırcıoğlu, görüşmelere başlamadan önce şu açıklamayı yaptı; “AK Parti yarın seçim olacakmış gibi sahadadır. 7 milletvekili ile teşkilatlarımız ve il başkanımızla; hastaneler, işyerleri, pazarlarda her yerdeyiz. Yine de herkese ulaşamama ihtimalini düşünerek haftada bir gün, milletvekillerimiz sırayla nöbet sistemi ile ayrıca özel bir toplantı yapalım dedik. Halkımızı dinlemek için ayaklarına gidiyoruz, gidemediklerimize de kapımızı açıyoruz. Geçen hafta milletvekilimiz Emine Zeybek arkadaşımızla nöbet sistemi başladı, olumlu dönüşler aldık. Gelecek haftalarda devam ettireceğiz."

İLÇELERDE EŞ ZAMANLI YAPILACAK
Dertlere şifa olmak istediklerini söyleyen ve her ilçede nöbet sistemi organizasyonu planladıklarını açıklayan Katırcıoğlu, 7 milletvekilinin beraber hareket edeceği bütün ilçelerde eş zamanlı olarak halkla buluşma toplantıları yapacaklarını ifade etti. AK Parti Kocaeli Milletvekili Katırcıoğlu, il binasına gelen vatandaşların istek, talep ve şikayetlerini sırayla dinledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum