Reklam
Reklam

Kaya'dan Orhan'ın açıklamalarına yanıt geldi

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, bugün düzenlediği basın açıklamasıyla kendisine yanıt veren CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan’ı topa tuttu. Kaya, “Özür yerine PKK’lıyı savundular” dedi.

Kaya'dan Orhan'ın açıklamalarına yanıt geldi
13 Mart 2021 - 21:36 - Güncelleme: 13 Mart 2021 - 21:40
CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan’ın bugün düzenlediği basın toplantısını ‘skandal’ olarak yorumlayan AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, “Osman Kurum’la güzel işler yaptık diyecek kadar ileri gittiler” ifadesini kullandı. AK Parti’yi suçlayan CHP’lilerin kendilerini ise tertemiz ilan ettiğine dikkat çeken Kaya şunları aktardı, “CHP İlçe Başkanı, PKK üyesi olduğu tespit edilen ve 7 yıl 6 ay hapis cezası alan CHP'li meclis üyesi Osman Kurum için en azından milletimizden özür diler, bir hata yaptık derler diye beklerken bugün bir skandala daha imza atarak, -Osman Bey’le güzel işler yaptık- diye kendisini savunmaya kalkmışlar.

“MİLLETİMİZ YİNE SİZE
TOKADI İNDİRECEK”

Ne güzel dünya; Hem PKK ile kol kola gireceksin, hem milliyetçi, vatansever olacaksın. CHP’nin kurucu iradesi ile sizin hiçbir alakanızın kalmadığı, kasetle, kumpasla, iftirayla o koltukları ele geçirip; yalanla, karalamayla, terör örgütleri ve sempatizanlarıyla gizli işbirlikleri kurarak yerinizi korumaya çalıştığınızı artık herkes biliyor.  Merak etmeyin reklam arası bitiyor. Milletimiz yine size tokadı indirecek.”

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mehmet
    1 ay önce
    Milletin karnı aç esnaf bitmiş beyfendinin derdine bak esnafı gez de neler söylüyor lar bir dinle milletden kopmuş bir parti oldunuz yazık...