Reklam
Reklam

Kaymakam Güler'den bayram mesajı

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebzeli vatandaşların Kurban Bayramı'nı yayımladığı bayram mesajıyla tebrik etti.

Kaymakam Güler'den bayram mesajı
18 Temmuz 2021 - 15:31
Kaymakam Güler, konu hakkında şunlar dile getirdi; “Dini bayramlarımız insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, kırgınlık ve dargınlıkların unutularak, sevgi, saygı, hoşgörü, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, yardımlaşmanın en üst düzeye çıktığı günlerdir. Sevinçlerin ve mutlulukların paylaştıkça artığını,  üzüntüler ve acıların da paylaşıldıkça azaldığını unutmamalı, yardımlaşma ve dayanışmayı artırarak, bayramlarımızı günün anlam ve önemine uygun olarak yaşamalıyız.

“DAHA GÜZEL BAYRAMLAR GÖRECEĞİZ”
Mübarek Kurban Bayramını bu yıl da tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını gölgesinde buruk bir şekilde kutluyoruz. Hem kendimizin hem de sevdiklerimizin hayatını tehlikeye atmamak için özellikle yakın temas ile bayramlaşmaktan kaçınmalıyız. Bu bayramı, eski bayramlar gibi kutlarsak, virüsün yayılma hızı artabilir. Bayram günleri virüsün yeniden yayılma günleri olmamalıdır. Tedbirlere uyarsak sonrasında inşallah daha güzel bayramlar göreceğiz.

“TÜM TEDBİRLER ALINMIŞTIR”
Vatandaşlarımızın Mübarek Kurban Bayramı’nı huzur ve güven içinde geçirebilmeleri için Gebze Kaymakamlığı’nca gerekli olan her türlü tedbir ve önlemler ilgili kurum ve kuruluşlarımızla koordineli bir şekilde alınmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Gebzeli hemşerilerimin, Kurban Bayramını en içten duygularla kutlar, bu vesile ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum