Kılıç, gözaltına alındığı iddialarını yalanladı

Bölgemizin büyük nakliyat firmalarından olan Kılıç Nakliyat'ın sahibi Ayhan Kılıç, Kocaeli polisinin Gebze merkezli yürüttüğü rüşvet operasyonunda gözaltına alındığı iddialarını yalanladı. İşinin başında olduğunu söyleyen Kılıç, “Bizim akçeli kirli işlerle işimiz olmaz” dedi.

Kılıç, gözaltına alındığı iddialarını yalanladı
10 Haziran 2020 - 18:39

Gebze Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında, rüşvet aldığı iddia edilen, aralarında iş insanları, Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bir Emniyet Amiri ve polis memurlarının da bulunduğu şüphelilere yönelik gözaltı kararı alınması gündeme bomba gibi düşmüştü. Bölgemizin büyük nakliyat firmalarından olan Kılıç Nakliyat'ın sahibi Ayhan Kılıç’ın da bu soruşturma kapsamında gözaltına alındığının bir internet sitesi tarafından yazılması asparagas çıktı.
 
KILIÇ , “DEDİKODU ÜZERİNE
YAPILAN BİR HABER”

Hakkında ortaya atılan iddialar üzerine bir açıklama yapan Kılıç şunları söyledi; "Bugün bazı medya organlarında hakkımızda bazı iddialarda bulunulmuş ve doğru olmayan bilgilerle ama sehven ama bilinçli bir şekilde ismimiz karalanmıştır. Lojistik, liman, akaryakıt, depolama ve catering gibi sektörlerde 25 yıllık tecrübemizle binlerce insana istihdam sağlayan bir grubuz. Ne şahsımın ne de herhangi bir şirket çalışanımızın alengirli, akçeli işlere karışması söz konusu dahi değildir. Gerek ben gerekse personelim işimizin başındayız ve Gebze bölgesinden Türkiye’nin birçok noktasına hizmet üretmeye, yeni istihdamlar sağlamaya, katma değer yaratmaya devam ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Hiçbir teyide muhtaç görülmeden dedikodu üzerinden yapılan bu haberlerle ilgili hukuki sürecin başlatıldığını da kamuoyunun dikkatine sunarız.”

 
 
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kılıç Naklıyat Çalışanı
    1 ay önce
    Bu hain karalama, 15 Temmuz Hain Darbe girişimin bir rövanşı. Alçaklar o gece bizlerin mallarımız Ve canlarımız İle kalkan olmamazı unutmadıkları aşikardır. Kılıç ve Kardeşleri Kocaeli bölgesinde istihdam anlamında Ve hayırseverlilikleri ile bilinmekte bu istikamette kararlı bir şekilde ilerlemektedir. FETÖ cü hainlerin bu yükselişi durdurmayan yönelik kirli kumpasını Ve kuyruk acılarını anlayabılıyoruz ve bu acıyı tattırdığımız içinde memnunıyet içerisindeyiz. Ne kumpaslar nede alçak iftiralar yetmez. Doğru eğilir belki ama eğilmez.