Kılıç, "Yayınlarınız övgüye layık"

Gazetemizin 17. yıl coşkusu sürüyor. Okurlarımız desteğini bizden eksik etmezken, siyasi partiler de bu heyecanımıza ortak olma adına gazetemizi ziyaret ediyor. Bu bağlamda Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve beraberindeki yöneticiler, bizleri ziyaret ederek yayın hayatımızda başarı dileklerini sundular. Başkan Kılıç, “Yayınlarınız övgüye layık” dedi.

Kılıç, "Yayınlarınız övgüye layık"
24 Ocak 2020 - 12:48

Okurlarıyla büyüyen gazetemiz Yenigün’e 17. yaş ziyaretleri devam ediyor. Bu bağlamda Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve beraberindeki yöneticiler Yaşar Birgül, İsmail Çakmak ve Kadir Cebeci, gazetemizi ziyaret ederek yeni yaşımızı kutladılar. Ziyarette yazı işlerimiz müdürümüz Emrah Erdoğan ve muhabirimiz Semih Bodur ile sohbet eden Kılıç, “Yayın hayatına başladığı günden bu yana sürdürdüğü habercilik anlayışı ve değerli yayınlarıyla kültürel, sosyal ve siyasi hayatımıza büyük katkı sunan Gebze Yenigün Gazetesi’nin 17. yaşını en içten dileklerimle kutluyorum. 
 
YENİ YAŞINIZ KUTLU OLSUN
Milletimizin değerlerini önceleyerek hak ve haklıdan yana sürdürdüğünüz yayın politikanız ve kaliteli nitelikli yayınlarınız her türlü övgüye layıktır.  Bu başarıya özverili bir çalışma ile imza atan sizleri ve tüm ekip arkadaşlarınızı canı gönülden tebrik ediyor, başarılarınızın artarak devam etmesi ümit ediyorum. Yeni yaşınız kutlu olsun” dedi.
 

 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum