Kocaelispor'da 13 futbolcunun sözleşmesi bitiyor

Cumartesi günü deplasmanda Ankara Adliyespor ile karşılaşacak olan Kocaelispor sezonu tamamlayacak. Yeşil Siyahlılarda gündem saha içinden çok saha dışında olacak.

Kocaelispor'da 13 futbolcunun sözleşmesi bitiyor
03 Mayıs 2018 - 15:15 - Güncelleme: 03 Mayıs 2018 - 15:20

Kulübün transfer yasağının kaldırılması için çalışmalar bir yandan devam ederken, diğer yandan mevcut oyuncu grubu ile nasıl bir yol haritası çizileceği merak ediliyor.

GALİP GÜNDOĞDU DEVAM EDİYOR
Kadrosunda profesyonel sözleşmeli 23 futbolcusu bulunan Kocaelispor’da 31 Mayıs 2018 tarihi itibari ile 13 futbolcunun sözleşmesi sona eriyor. Takımın iskeletini oluşturan Hamza Mutlu, Mesut Özdemir, Burak Süleyman, Mert Yavuz ve Murat Soner Başak gibi futbolcular ile yeni sezon için anlaşılmazsa Kocaelispor’dan ayrılacaklar. Teknik adam Galip Gündoğdu, ile futbolculardan Sinan, Ali Keten ve Sefa’nın da aralarında bulunduğu 10 futbolcunun sözleşmesi devam ediyor.

ÖNCELİK İÇ TRANSFER
Kocaelispor Futbol Şube Sorumlusu Ceyhun Hoşdil geçtiğimiz hafta futbolcuların önemli bir bölümü ile görüştü. 10 gün içinde iç transfer ile ilgili net bir şablon ortaya çıkacak. İç transferin sona ermesi ile birlikte tüm yönetim alacaklılarla görüşmelere başlayacak ve transfer yasağının kalkması için birlikte hareket edecek. Bu hassas konu ile ilgili basından ve taraftardan destek istenecek.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları