KOGACE Çanakkale'ye götürüyor

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti, üyelerini kahramanlık destanının yazıldığı Çanakkale’ye götürüyor.

KOGACE Çanakkale'ye götürüyor
11 Eylül 2019 - 13:48 - Güncelleme: 11 Eylül 2019 - 13:53

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti, üyelerini kahramanlık destanının yazıldığı Çanakkale’ye götürüyor. Çanakkale gezisi, 19 Eylül Perşembe gecesi başlayacak. Saat 24.00’te Milli İrade Meydanı’ndan (Perşembe Pazarı) kalkacak otobüsler 20 Eylül sabahı Çanakkale’ye varacak. Rehberler eşliğinde yapılacak Çanakkale gezisi daha sonra Gelibolu’da, savaşın yaşandığı yerlerdeki gezilerle sürecek.

ÇAKAR, TELEFONLARINIZI BEKLİYOR
Bu gezi sırasında Anzak Koyu ve Şehitliği, Conk Bayırı, 57. Alay Şehitliği, Çanakkale Şehitliği, Özel Şehitlik Müzesi, Yahya Çavuş Şehitliği ve Aziziye Tabyaları görülecek yerler arasında bulunuyor. Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeğinin ücretsiz olacağı gezi, Şehitlik turlarının ardından sona erecek ve akabinde Kocaeli’ye dönülecek. Çanakkale gezisine katılmak isteyenler, 0534 926 13 50 numaralı telefondan yönetim kurulu üyesi Abbas Çakar’a isimlerini yazdırabilir.

KAPLAN: TÜM ÜYELERİMİZİ BEKLİYORUZ
Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, Çanakkale gezisi ile ilgili yaptığı açıklamada, “Çanakkale zaferi tarihimizin en değerli destanlarından. Vatanlarını korumak için verdiğimiz binlerce şehidimize minnetle anıyoruz. İstiyoruz ki tarihimizin bu değerli destanının yaşandığı Çanakkale Şehitliği’ni herkes görsün, tarihe yolculuk yapsın. Bizi biz yapan tarihi değerlerimizi Cemiyet üyelerimizle buluşturmak için bu etkinliğimizi düzenledik. Tüm üyelerimizi Çanakkale’ye bekliyorum” diye konuştu.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum