Reklam
Reklam

Kongre öncesinde aday netlik kazandı

AK Parti Çayırova için Ankara'da yapılan zirveden çıkan sonuç belli oldu. Servet Günay, AK Parti Çayırova'nın 13 Eylül Pazar günü gerçekleştireceği kongrede aday olarak açıklandı.

Kongre öncesinde aday netlik kazandı
08 Eylül 2020 - 14:02 - Güncelleme: 08 Eylül 2020 - 14:34
AK Parti Çayırova'da düğüm çözüldü. Mevcut ilçe başkanı Ekrem Karahan'ın göreve devam etmeyeceğini açıklamasının ardından, yapılan temayül yoklamalarıyla birlikte, bugün 4 isim Ankara'ya davet edilmişti. Orhan Keskin, Vahit Terzi, Servet Günay ve İdris Demir, Başkent'e giderek AK Parti Genel Merkezi'nde görüşmeler gerçekleştirmişti. Bunların ışığında Çayırova kamuoyu ve partililerin yakından tanıdığı Servet Günay, AK Parti Çayırova ilçe başkan adayı oldu. Günay, Çayırova'nın ilçe statüsünde olmadığı dönemde Güzeltepe Belde Başkanlığı görevini yürütmüştü. Kongre 13 Eylül Pazar Günü Çayırova Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde saat 11.00’de başlayacak.

"HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM"
Konu hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Adayı Servet Günay, şunlara değindi; "Çok kıymetli Çayırovalı hemşehrilerim ve AK Partili dava arkadaşlarım, AK Parti Genel Merkezimiz ve AK Parti Kocaeli İl Başkanlığımız tarafından yapılan istişare ve değerlendirmeler sonucunda 13 Eylül 2020 Pazar günü gerçekleşecek olan İlçe kongremizde aday olarak gösterilmiş bulunmaktayım. Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum."

YORUMLAR

  • 0 Yorum