Koşamazsan silinirsin

Kocaeli İl Hakem Kurulu Başkanı Orhan Günen, klasmana aday hakemlerin FIFA yeterlilik koşuları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu ve hakemlerin her zaman kendilerini hazır tutmaları gerektiğini belirtti.

Koşamazsan silinirsin
26 Mayıs 2019 - 20:13 - Güncelleme: 26 Mayıs 2019 - 20:15

Kocaeli İl Hakem Kurulu Başkanı Orhan Günen, klasmana aday hakemlerin FIFA yeterlilik koşuları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu ve hakemlerin her zaman kendilerini hazır tutmaları gerektiğini belirtti. Koşuların önemine değinen Orhan Günen şu ifadelere yer verdi: Baştan ifade etmek gerekirse koşularda adaletli bir iş çıktı. Sabah saat 9’da Kocaeli İl Hakem Kurulu olarak hazır olduk ve Kocaeli Üniversitesi’nden de teknik yardım aldık. Bu anlamda üniversitemize teşekkür ediyorum. Hakem koşularında klasmana teklif edilecek hakemler önce atletik denemelerden geçmek zorundalar. Bunun için önceden hazırlanması gerekiyor. Hazırlananlar zorlanmadan koşarken hazırlanamayanlar ise koşamadılar. Net bir ifade ile koşamazsan silinirsin.

YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ
Bizler 1 Nisan’dan beri görevdeyiz. Bundan önce diğer kurum arkadaşlarımız görev yaptılar. Antrenman ve atletik denemelerde son dönemde ise hakemlerimizin temposunu arttırdık ama diğer dönemde antrenmana çok önem verilmemiş, bu koşularda bunu anladım. Bu tabi ki eleştiri değildir ben sadece düşüncemi söylüyorum. Koşan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Koşanlarla yolumuza devam edeceğiz. Klasmana teklif edilecek hakem ve yardımcı hakemlerimizi tespit edip teklif yapılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları