KOÜ'lü öğrenciler Tarhan'ı ziyaret etti

CHP Kocaeli Milletvekili ve TBMM Sanayi Komisyonu Sözcüsü Tahsin Tarhan, Kocaeli Üniversitesi Platformu Üyesi 90 örenciyi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ağırladı.

KOÜ'lü öğrenciler Tarhan'ı ziyaret etti
04 Aralık 2019 - 10:15

Gençlerle birlikte TBMM'yi gezen Tahsin Tarhan, ardından CHP Grup toplantısına katıldı ve 90 üniversiteli genç ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'yla bir araya geldi.  Öğrencilerin ziyareti hakkında konuşan Tahsin Tarhan, “Gençlerimiz’in bir çoğu politik olaylara karşı temkinli davranıyor. Ancak bir kısmı da güncel olaylara kayıtsız kalmıyor. Genç mücadele her dönem değerli ve önemli olmuştur. Bugün Kocaeli’den gelen genç üniversiteli kardeşlerimiz birlere onur ve umut verdiler” dedi. CHP'nin grup toplantısından sonra Tahsin Tarhan ile birlikte Kılıçdaroğlu'yla görüşen üniversiteli gençler sıcak kanlı karşılamalarından ötürü CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na teşekkür ettiler.

"GENÇLERİMİZ GELECEĞİMİZDİR"
Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan CHP'li Tahsin Tarhan, “Bugün bizi ziyarete gelen Kocaeli Üniversitesi gençlerinin arasında Hukuk okuyan da var piskoloji okuyan da var. Tüm genlerimizin tek düşüncesi üniversite bittikten sonra nasıl iş bulacağı. Gençlerimizin ümidini taze tutmadığımız her an ülkemiz kaybediyor demektir. Geleceğimiz gençliğimizdir. Geleceğimizi bugünden inşa etmek istiyorsak gençliğimize yatırım yapmalı onlara iş sahaları yaratmalıyız” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum