Mesajın muhatabının kim olduğu merak ediiyor

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin sosyal medyaya dönüşüyle, bölgemizin MHP'li isimleri de sosyal medya hesaplarını aktifleştirdi. Bu bağlamda sosyal medyaya dönüş yapan MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural'ın da bugün yayımladığı mesaj dikkat çekti ve açıklamaların muhatabının kim olduğu merak uyandırdı.

Mesajın muhatabının kim olduğu merak ediiyor
04 Ağustos 2020 - 12:10

MHP'nin Kocaeli il ve ilçe teşkilatları için süreç hızlandı. 16 Ağustos Pazar günü kongre heyecanı yaşayacak olan MHP Gebze'de ise çalışmalar sürat kazandı. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin bir süre önce sosyal medyaya veda etmesiyle, hesaplarını donduran ve yine Bahçeli'nin dönüşü ile yeniden sosyal mecralarda yer alan MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural, bugün dikkat çekici bir paylaşımda bulundu. MHP'li Kural, açıklamalarında, "Cehaletleri, kuyruk acıları ve egoları zirve yapıp nefs içinde boğulan bazıları yine cahillikleri ile kendilerini afişe etmekteler. Kriptolarınızla, soroscu çakma Türkçülerinizle, 7/24 genel başkana hakaret edenlerinizle TÜRKAV'da gösterdiğimiz mücadeleye kuyruk acısı olanlar, şimdi kafalarına yeni bir icat çıkartıp kendilerini bile inandırmışlar. Kendi zeka ve bilgilerini, YSK'dan, Yargıtay'dan ve MHP Genel Merkezi'nden bile üstün görebilecek kadar narsist olan bu beyinlere bizzat bilgi vereyim. Evet, bu kurumda çalışırken MHP Üyesi oldum, hem Genel Merkez hem Yargıtay onayladı. Evet, bu kurumda çalışırken MHP Gebze Teşkilatında 2 dönem ilçe yöneticisi oldum, hem Genel Merkez hem Dernekler ve Partiler masası onayladı. Evet, bu kurumda çalışırken MHP Gebze Belediye Meclis Üyesi adayı oldum, hem genel merkez hem ilçe seçim kurulu onayladı. Evet, bu kurumda çalışırken MHP Kocaeli Milletvekilli Adayı oldum, hem Genel Merkez hem Yuksek Seçim Kurulu onayladı. Evet, bu kurumda çalışırken Lider Dr. Devlet Bahçeli tarafından MHP Gebze Ilçe Başkanı olarak görevlendirildim ve şereflendirildim.

"CEHALETİNİZİ EKSİLTEYİM DE BİLGİ SAHİBİ OLUN"
Düne kadar, eşrafınızın çocuklarının staj talepleri, girmek istediğiniz satın alma süreçleri için bilgi almak vb. bir sürü konu nedeniyle bol bol arayıp ve hatta ziyaret ettiğiniz işyerimin kamu kurumu olduğunu o vakit mi bilmiyordunuz yoksa üstlendiğim bu görevler sırasında kahvede taş mı diziyordunuz? Cehaletinizi bir nebze eksilteyim de, bilgi sahibi olun. Kamu işçisi statüsünde olduğumdan siyasi bir engelim bulunmamaktadır. Bunu sizi yönlendirenler dahi bilmekte ama size bile yalan söylemekteler! Keza, onlar yeri geldiğinde en yakinindakini bile satmasını güzel becerirler. Size akıl verenlerin, sizden fazlası olduğunu düşündükçe batıyorsunuz. Ne fikriniz var, ne zekanız; nefsinize ve aklı evvellere kendinizi teslim etmişsiniz. Amr bin Hişam olmak sizin tercihiniz" ifadelerini kullandı. Kural'ın bu paylaşımda kime mesaj gönderdiği ise Gebze siyasi kulislerinin merakı oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum