MHP Gebze yöneticisinin endişesi doğru çıktı

Tuzla'daki deri fabrikasında çıkan yangını PKK'ya bağlı HBDH'nin üstlendiği açıklandı. Bununla birlikte MHP Gebze İlçe Sekreteri Kürşat Tuğan'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada duyduğu endişe haklı çıktı.

MHP Gebze yöneticisinin endişesi doğru çıktı
20 Eylül 2019 - 16:04 - Güncelleme: 20 Eylül 2019 - 16:46

Hain terör örgütü PKK'ya yakınlığıyla bilinen bir ajans, Tuzla'daki kimya fabrikası yangınını PKK'nın oluşturduğu HBDH Milisleri üstlendiğini duyurdu. Öte yandan, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "İstanbul Tuzla'daki fabrika yangınında terör bağlantısı olduğunu tespit ettik" dedi. Fabrikada çıkan yangında çevreye yayılan kimaysal maddelerin bölgemizi de yakından etkileyeceğinden endişe edilmişti. Bununla birlikte MHP Gebze İlçe Sekreteri Kürşat Tuğan, sosyal medya hesabından dikkat çekici bir açıklama yapmış ve yaşanan bu yangınların ekonomik zarar vermek amaçlı hain terör örgütleri tarafından yaptırılabileceğine vurgulamıştı ve Tuğan'ın endişesinde haklı çıktığı görüldü. 

NE DEMİŞTİ?
Tuğan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli'nin "MHP'nin temel tercihi Cumhur İttifakı'nın yaşaması ve yaşatılmasından yanadır. '2023 Lider Ülke Türkiye' amacına sonuna kadar sadığız ifadeleri ve Sn. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın “Ülkemizin bekası, milletimizin istikbalini ilgilendiren konularda MHP ile güç birliği yapmaya devam edeceğiz açıklamaları hainleri büyük bir korkuya sevk etmiştir. TKP/ML, PKK, THKP-C/MLSPB, MKP, TKEP-LENİNİST, TİKB, DKP, Devrimci Karargah, MLKP ve Proleter Devrimciler Koordinasyonundan oluşan 10 örgüt "ortak mücadele örgütü" olarak ifade ettikleri Halkların Birleşik Devrim Hareketi adı altında hareket ederek ekonomik zararlar vermektedir.

"ZALİMLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ"
Devletimizin tüm güvenlik birimleri mücadele ederken özellikle fabrika/firma/şirket sahipleri tüm personelini gözden geçirmeli iç ve dış güvenlik önlemlerini arttırmalıdır. Alınan güvenlik şekli gözlem/kayıt harici ani müdahale düzeyinde olmalıdır. Başta yangın olayları olmak üzere yaşanılan tüm maddi zarar/hasar olayları detaylı gozlemlenmelidir. Yaşanılan vahim olaylar şer odakların , ihanet çetelerinin Ak Parti ve MHP'nin Cumhur ittifakı olarak Güçlü Türkiye hedefinden rahatsız olmasından kaynaklanmaktadır. Türkiye’nin siyasi ve ekonomik iflası için uğraşan zalimlere fırsat vermeyeceğiz" ifadelerini kullanmıştı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum