Mustafa Hadi Başaran, dualarla anıldı

22 Temmuz 2019 günü hayatını kaybeden Mustafa Hadi Başaran için ailesi tarafından hatmi şerif ve mevlid-i şerif okutuldu. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Başaran’ın ruhu için Kuran-ı Kerim okudu.

30 Ağustos 2019 - 15:10

Gebze Belediyesi eski meclis üyesi Mehmet Başaran’ın babası, Gebze Ticaret Odası kurucu başkanı İbrahim Başaran’ın abisi, Ömer Faruk Başaran’ın amcası Mustafa Hadi Başaran’ın vefatının 40. Günü sebebiyle Çoban Mustafa Paşa Camii’nde Cuma namazına müteakiben Hatmi Şerif ve Mevlid-i Şerif okutuldu. Gerçekleşen programa AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Gebze Bölgesi Koordinatörü İbrahim Pehlivan, meclis üyeleri, bölge siyasetçileri, Başaran ailesi ve çok sayıda Gebzeli katılım gösterdi. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Mustafa Hadi Başaran’ın ruhuna Kuran-ı Kerim okurken, Cuma namazı çıkışında ise merhum Başaran’ın hayrına lokma ve lokum dağıtımı gerçekleşti.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Tarık Mersin
    4 ay önce
    Bu da moda oldu.. keşke imamlar imamligini.. belediye başkanları da belediye başkanlığının gereğini yapsa.. tamam hoş.. lakin sen siyasetcisin.. bunu muhalif partililer yapsa akpartililer neler neler söyler..