Reklam
Reklam

Muzaffer Bıyık'tan Gebze Yenigün'e ziyaret

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Gebze Yenigün Gazetesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Bıyık, burada yaptığı açıklamalarda, “Darıca’yı güzelleştirmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Muzaffer Bıyık'tan Gebze Yenigün'e ziyaret
20 Ocak 2021 - 13:03
Gebze Yenigün Gazetesi’ne yeni yaş ve yeni merkez ziyaretleri devam ediyor. Bu bağlamda imtiyaz sahibimiz Uğur Saray’ın son misafiri Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık oldu. Başkan Bıyık ve Darıca Belediyesi Basın Yayın Sorumlusu Selçuk Koç, Gebze Yenigün Gazetesi’nin 18. yaşını kutladı. Gerçekleşen ziyarette açıklamalarda bulunan Bıyık, gazetemizin yeni yaşını tebrik ederken, yayın hayatında başarılar diledi. Görüşmede Darıca’da yürütülen çalışmalar hakkında da açıklamalarda bulunan Bıyık, “Darıca’yı güzelleştirmek için projelerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Nenehatun Mahallesi’ne önce bir cami kazandıracağız ve daha sonra caminin hemen yanında Nenehatun Kent Park projesini de hayata geçirerek vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.

“KENT BİLEŞENLERİYLE BİR ARAYA GELECEĞİZ”
Yakın zamanda kentin bileşenleriyle bir araya gelerek, Darıca’daki projeler ve çalışmalar hakkında bilgilendirme yapmayı sürdüreceğiz. Kenti beraber yönetmek ve Darıca’nın bileşenlerine Darıca’da yürüttüğümüz çalışmaları anlatmayı sürdüreceğiz. Darıca sahile çok güzel bir restoran kazandırdık, bölgenin de cazibe merkezi haline gelecek. Yakın zamanda basınımızla burada bir araya geleceğiz. Darıca’yı güzelleştirmek için var gücümüzle mücadele etmeye devam ediyoruz. Tüm mücadelemiz daha güzel bir Darıca için” diyerek sözlerini noktaladı. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum