Reklam
Reklam

Nevzat Doğan, Medar'ın gelişimi hakkında konuştu

Gebze'nin önde gelen sağlık kuruluşları arasında yer alan Özel Medar Hastanesi, kadrosunu güçlendirmeye ve büyümeye devam ediyor.

Nevzat Doğan, Medar'ın gelişimi hakkında konuştu
17 Haziran 2020 - 14:50 - Güncelleme: 17 Haziran 2020 - 15:15
Medar Hastaneleri, yoğun talebi karşılamak amacıyla 22 yeni doktor kadrosu daha açtı. 30 branşla sağlık hizmeti sunan Medar Hastanesi Gebze, çok yakında Endokrinoloji bölümünü de hizmete alarak sağlık hizmeti vermeye devam edecek. Bununla birlikte hastanenin yatak kapasitesinin 75 den 100'e çıkarılmak üzere gerekli başvuruların yapıldığı da gelen bilgiler arasında. Özel Medar Hastanesi, uzman doktor kadro artışı ve yatak sayısı artışı yansı sıra idari yapısını da güçlendirmeyi sürdürüyor.

İDARİ KADROYA TAKVİYE
Özel Medar Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Genel Koordinatör Dr. Nevzat Doğan görevine devam ederken, Medar Hastanesi Gebze İdari Direktörlüğü’ne özel hastane yöneticiliği konusunda alanında tecrübeli isimlerinden Özlem Kuyruklu getirildi. Konu ile ilgili açıklamlarda bulunan Dr. Nevzat Doğan branş bazlı ve idari yönetim alanındaki gelişmelerin Medar Hastanesi‘nin gücüne güç kattığını belirtti. Doğan, şunları dile getirdi; 

"YÜKSEK HASTA MEMNUNİYETİ STANDARTIYLA"
"Türkiye’nin en büyük sanayi bölgesinin kalbinde yer alan, İstanbul’a 20 ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakika mesafedeki Gebze Medar Hastanesi bölgesinin en çok tercih edilen hastaneleri arasında yer almaktadır. Gebze Medar Hastanesi geniş branş ağı, tıp teknolojisinin en güncel donanımı, ileri teknolojileri ve yüksek hasta memnuniyeti standartlarıyla balkanlar ve orta doğu coğrafyasından uluslararası hastalara da hizmet veren bir sağlık kuruluşu olma hedefi doğrultusunda çalışmaktadır.

"SAĞLIĞINIZ EL ÜSTÜNDE"
Bu doğrultuda hekim kadrolarımızı güçlendirerek, özellikli hizmet alanımızı genişleterek bölgemiz vatandaşlarına sağlık hizmetini 20 yılın üzerindeki tecrübemiz ile sunmaktan onur duyuyoruz. Bizim için 'Sağlığınız el üstünde'. Kadro yapımız ve idari yapımızdaki gelişmelerle sağlık hizmeti alma konusunda ulaşılabilir hastane misyonu ile çalışıyoruz. Hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın her an yanında olmak için süreçlerimizi geliştiriyoruz."


YORUMLAR

  • 0 Yorum