O görüntüler hepimizi üzdü

Gebze Belediyesi’ne bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile vatandaşlar arasında geçtiğimiz Perşembe günü yaşanan arbedenin yankıları sürüyor. İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Özhan Aşkın Öztürk yaptığı yazılı basın açıklamasında, “Zabıtaların kaldırım işgali ile ilgili yapmış olduğu denetimlerde ortaya çıkan şiddet görüntüleri Gebze’mize yakışmamıştır” dedi.

O görüntüler hepimizi üzdü
12 Kasım 2019 - 10:55 - Güncelleme: 12 Kasım 2019 - 11:06

İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Özhan Aşkın Öztürk, Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile vatandaşlar arasında yaşanan kavgaya ilişkin olarak yazılı bir basın açıklamasında bulundu. Başkan Öztürk yaptığı açıklamada, “Vatandaşlardan gelen yoğun talep ve şikâyet üzerine Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı memurlar kaldırımlara konulan ürünlerin kaldırılmasıyla ilgili bir uygulama yaptı. Yapılan uygulamalar esnasında ortaya çıkan şiddet görüntüleri hepimizi derinden üzdü.

KONUNUN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ
Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı memurların, vatandaşlar ile arasında yaşadığı bu şiddet görüntüleri Gebze’mize yakışmamıştır. Gebze Belediyesi Zabıta Müdürü başta olmak üzere zabıta müdürlüğündeki memurlar bu şiddet görüntülerin meydana gelmesinden sorumludurlar. Vatandaşlara yönelik şiddet görüntülerini asla tasvip etmiyoruz. Zabıta müdürünü bu tür konularda daha hassas olmaya davet ediyoruz. Yaşanan şiddet görüntüleri ile ilgili olarak Gebze Belediyesi’nden yapılan açıklamada gerekli incelemeler ve araştırmaların yapılacağı belirtildi. İyi Parti Gebze İlçe Başkanlığı olarak bizler de bu konunun takipçisi olacağımızı belirtmek isteriz” şeklinde görüş belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum