• Reklam

Öğrencilerin eğitimini Ramazan Zor vermiş

Gebze Belediyesi tarafından, stajyer öğrencilere eğitim başlığı ile basına servis edilen haberdeki bir kare dikkat çekti. Stajyer öğrencilere Gebze’yi ve Gebze Belediyesi’ni ve iş hayatını, sunuculuk ve solistlik yapan Ramazan Zor anlattı.

Öğrencilerin eğitimini Ramazan Zor vermiş
21 Ekim 2020 - 13:02 - Güncelleme: 21 Ekim 2020 - 15:49

Gebze Belediyesi’nde bugün stajyer öğrencilere verilen oryantasyon eğitiminde çekilen bir karedeki detay dikkatlerden kaçmadı. Gebze Belediyesi’nin yeni stajyerlerine iş hayatına uyum sağlama, Gebze Belediyesi ve Gebze konu başlıklarıyla gerçekleştirdiği oryantasyon eğitimi Ramazan Zor tarafından verildi. Belediyede Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde çalışan Ramazan Zor’un stajyerlere Gebze Belediyesi’nin kurumsal yapısını anlatan kişi olması ise akıllara ‘Gebze Belediyesi’nde bu eğitimi verecek başka biri yok muydu?’ sorusunu getirdi.
 
HER YERDE VAR
Gebze Belediyesi’nin düzenlediği programlarda sunuculuk yapan Zor, aynı zamanda özel günlerde solistlik mesleğini de icra ediyor. Bununla beraber hazırlanan sunumda ‘Ramazan Zor’la oryantasyon eğitimi’ ifadesi ise Gebze Belediyesi’nin kurumsal yapısına yakışmadı. Fotoğrafı gören Gebzeliler, “Gebze Belediyesi’nin kurumsal yapısını anlatacak başka biri yok muydu? Gebze Belediyesi’nde göreve başlayacak öğrencilere Gebze’yi ve belediye işleyişini Ramazan Zor mu anlatacak? Başka birini bulmak bu kadar mı ‘Zor’?” yorumlarında bulundu.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Çetin AKTAŞ
  1 ay önce
  Haberi tesadüfen okudum. Şunu ifade etmeliyim ki. Ramazan Zor pek çok alanda kendini çok çok iyi yetiştirmiş önemli bir insandır. Gebze Belediyesi ile birlikte icra ettiğimiz eğitimlerde onun geniş genel kültür ve yeteneklerini kısmen de olsa tanımış ve memnun olmuştum. Emin olun kendisi çok iyi mevkilere layık bir insandır. Haberin yapılış biçimi soru işaretleri ve ünlem işaretleri ile dolu da olsa Ramazan Zor kıymetli bir insandır. Elbette haberi nasıl görmek isterseniz öyle yorumlarsınız. Ben Ramazan beye maşallah diyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Allah yolunu bahtını açık eylesin. Çetin AKTAŞ Trafik, Sürüş ve Yol Güvenliği Uzmanı Karayolu Trafik ve Yol Güvenliği Derneği Kocaeli Temsilcisi Bilim ve Danışma Kurulu Üyesi
 • ASSOLİST
  1 ay önce
  Teşekkürler Çetin Aktaş Bey "Altının kıymetini Sarraf bilir der" büyüklerimiz.