Reklam
Reklam

Öğretmenlerden Gebze Belediyesi'ne hediye teşekkürü

Gebze Sultanorhan Anaokulu'nda öğretmenlik yapan Seren Bektaş, Gebze Belediyesi'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yolladığı hediyelere sosyal medya hesabı üzerinden bir teşekkür mesajı yolladı. Gebze Belediyesi ise teşekküre, "Her şeyin en güzeline layık öğretmenlerimiz var" yanıtıyla karşılık verdi.

Öğretmenlerden Gebze Belediyesi'ne hediye teşekkürü
26 Kasım 2020 - 17:17
Daha iyi yetişmiş ve donanımlı bir nesil için mücadele eden eğitimcilerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü; kahve, isimlerinin yazılı olduğu kupa ve belediyenin üretimi olan kompost gübre hediyesiyle kutlayan Gebze Belediyesi'ne, öğretmenlerden teşekkür var. Özellikle son dönemlerde sosyal medya hesaplarını çok etkin bir şekilde kullanan Gebze Belediyesi, Gebze Sultanorhan Anaokulu'nda öğretmenlik yapan Seren Bektaş'ın teşekkürüne kayıtsız kalmadı.

ÖĞRETMENLER MEMNUN KALDI
Bektaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Gebze Belediyesi'nin verdiği hediyelerin fotoğrafını çekerek, 'Jest desen var' notunu düştü ve belediyeye bir anlamda teşekkür etti. Gebze Belediyesi ise buna karşılık olarak, Gebzeli öğretmene, "Çünkü her şeyin en güzeline layık öğretmenlerimiz var" yanıtını verdi. Karşılıklı yapılan bu konuşma, öğretmenlerin hediyeden ne kadar memnun kaldığının ve Gebze Belediyesi'nin sosyal medyayı ne kadar etkin kullandığının bir göstergesi oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum