"Öncelikli hedefimiz Gebze'de iktidar olmak"

CHP Gebze'nin mevcut ilçe başkanı olan ve Pazar günü gerçekleşecek kongrede adaylığını da açıklayan Musa Yılmaz, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Yılmaz öncelikli hedeflerinin Gebze'de iktidar olmak olduğunu vurgularken, 5 adayın fazla olduğunun da altını çizdi.

"Öncelikli hedefimiz Gebze'de iktidar olmak"
16 Ocak 2020 - 15:52

CHP'de kongre gününe adım adım yaklaşılırken, heyecan da artıyor. Bununla birlikte İlçe başkan adayları delegelerle buluşmayı sürdürüyor. Ayrıca CHP Gebze İlçe Başkanı ve 19 Ocak'ta gerçekleşecek kongrede başkan adayı olan Musa Yılmaz, bugün gerçekleşen toplantıda basının karşısına geçti. 2 yıldır ilçe başkanı olarak CHP'ye en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştığını vurgulayan Yılmaz, "2015 yılında Recep Dursun’a karşı aday oldum kaybettim, 2 yıl sonra ise kazandım. 2 yıldır ilçe başkanı olarak partime en iyi şekilde hizmet etmek için çaba gösteriyorum. Yüzümüzü umuda ve aydınlığa dönerek siyaset yapıyoruz" dedi.

"ÜYE SAYIMIZI 10 BİNE ÇIKARTACAĞIZ"
Seçildiği takdirde 2 yıllık süreç içerisinde neler yapacağının da planlarını belirlediğini söyleyen Yılmaz, "Seçildiğimiz taktirde 2 yıllık dönemle ilgili olarak neler yapacağımıza ilişkin olarak plan ve programımız hazır. Bizim öncelikli hedefimiz Gebze’de her an seçim olacak şekilde hazırlıklı olmak ve ilk seçimde yerel yönetimi kazanmak. Üye sayımızı 10 binin üzerinde çıkarmak amacındayız. Yerel bir TV kurarak partimizin çalışmalarını buradan aktaracağız. Gebze’de 8 noktada irtibat büroları kuracağız ve bu şekilde halka ulaşacağız" açıklamasında bulundu.

"5 ADAY FAZLA"
Yılmaz toplantıda son olarak şunlara değindi; "2 yıllık tecrübem ile önümüzdeki süreçte çok daha başarılı şekilde partime hizmet edeceğime inanıyorum. CHP’de olmak onurdur, şereftir. 19 Ocak’ta yapılacak olan kongremizde 5 aday fazladır. Çok aday parti içinde  birlik ve bütünlüğün sağlanmasına olumlu etki yapmaz."


YORUMLAR

  • 0 Yorum